Çember dizisi oyuncuları ve konuları

Star TV’nin polisiye yapımı Çember dizisinde hangi oyuncular rol alıyor. Çember tv filmi serisi konusu ne? Çember dizisiyle ilgili tüm bilgiler haberimizde…

Polisiye tv filmleri serisi Çember’in yayın saatinde değişiklik yaşandı.

Başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil, Barış Bağcı ve Anıl Altan’ın yer aldığı, yapımcılığını ANS Prodüksiyon’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz’un oturduğu ve 6 bölüm şeklinde izleyiciyle buluşacak olan yapım pazartesi gününden itibaren 21.45’te ekrana gelecek.

Star TV’den Türk televizyonuna yeni bir soluk; Polisiye TV filmleri serisi…
Başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil, Barış Bağcı ve Anıl Altan’ın yer aldığı, yapımcılığını ANS Prodüksiyon’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz’un oturduğu proje, Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından kurulan özel bir ekibin hikayesini anlatıyor.

Çember dizisinde, Sedef Avcı, Menderes Samancılar, Duygu Yetiş, Melisa Sözen, İrem Altuğ ve Gözde Çığacı gibi birbirinden başarılı isimler de konuk oyuncu olarak yer alacak.

ÇEMBER “Oyunu Bırakıyorum”
Yapımcılığını Ans Prodüksiyonun üstlendiği “Çember” adlı polisiye filmler serisi 3 Temmuz Pazartesi Star’da başlıyor!

Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı ve yapımcılığını Evren Oğuz ile beraber üstlendiği projenin başrollerinde; Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alıyor.

Özel ekip iş başında…
Her filmde farklı ünlü isimlerin rol alacağı serinin ilk filmi olan Çember “Oyunu Bırakıyorum” da konuk oyuncu olan Sedef Avcı, sıradışı karakteriyle ekranlara gelecek ve seyirciyi şaşırtacak.

Serinin diğer filmlerinde rol alan ünlü isimler arasında; Menderes Samancılar, Melisa Sözen, Duygu Yetiş, İrem Altuğ, Füsun Erbulak, Selçuk Borak, Gözde Çığacı gibi isimler yer alıyor.

Sıradışı polisiye filmler serisi!
Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulur. Suçlu profili uzmanı Barış Başkomiser’in (Barış Bağcı) önderi olduğu ekibin her üyesinin farklı yetenekleri vardır.

Deneyimli, komik ve olayları kendi bakış açısıyla çözen komiser Adem (Serhat Kılıç)…

Yalan söyleyen insanları duygu durumundan ve hareketlerinden anlayan, ancak bulunduğu birimde çok fazla şans verilmemiş yeni komiser yardımcısı Ayşe (Pelin Akil Altan) …

Ekibin bilişim uzmanı, heyecanlı komiser yardımcısı Volkan (Anıl Altan)…

Geçmişlerinde birçok şey yaşamış ve birbirlerinden tamamen farklı olan bu dört kişi tek bir vakada birleşir ve beraber çalışmaya başlar.

Her hafta farklı konuların işleneceği polisiye dizi Çember‘de ünlü isimler de konuk oyuncu olarak yer alacak.

Abdullah Oğuz’un hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstlendiği, başrollerinde Pelin Akil, Anıl Altan, Serhat Kılıç ve Barış Bağcı’nın yer aldığı, ilk bölümüne güzel oyuncu Sedef Avcı’nın konuk oyuncu olarak katılacak. Son olarak Kördüğüm dizisinde rol alan Belçim Bilgin de Çember dizisinde konuk oyuncu olacak.

 

Belçim Bilgin, derin göğüs dekolteli yeşil elbisesiyle gecenin en çok dikkat çeken isimlerinden biriydi.

ÇEMBER DİZİSİNE İKİ YENİ OYUNCU

Star TV’nin yeni polisiye dizisi Çember’e iki yeni oyuncu!

Yapımını ANS Productions’ın, yapımcılığını ve yönetmenliğini ise Abdullah Oğuz’un üstlendiği polisiye türündeki dizinin oyuncu kadrosuna Pelin Akil ve Anıl Altan’ın ardından son olarak ‘Diriliş Ertuğrul’da rol alan Barış Bağcı ve geçtiğimiz sezonun sonunda ‘Seksenler’den ayrılan Serhat Kılıç da dahil oldu. Öte yandan Sedef Avcı da ilk bölümde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Çember, Ocak’ta Star’da başlıyor!

ÇEMBER DİZİSİ STAR TV EKRANLARINDA 

Ünlü yönetmen Abdullah Oğuz, Çember isimli iddialı bir polisiye dizinin hazırlıklarına başladı.

Ünlü yönetmen Abdullah Oğuz, yeni bir polisiye dizisi için kolları sıvadı. “Çember” adlı dizinin başrollerinde ünlü çift Pelin Akil ile Anıl Altan yer alıyor. Daha önce ‘Kızılelma’, ‘Ne Münasebet’ ve ‘Aile İşi’nde rol alan Pelin Akil ile ‘Arka Sıradakiler’, ‘Boynu Bükükler’ ve ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’de rol alan Anıl Altan , Çember dizisinin iki başrol oyuncusu olacak. Ünlü dizi oyuncuları geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturup hayatlarını birleştirmişlerdi.

Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Pelin-Akil-Anıl-Altan-nişan

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çember dizisi oyuncuları ve konuları

x