e
sv

Cesur ve Güzel dizisi Star TV

Cesur ve Güzel dizisi konusu nedir oyuncuları kimler? Cesur ve Güzel dizisi ne zaman hangi kanalda yayınlanacak? Kıvanç Tatlıtuğ Tuba Büyüküstün‘ün

Cesur ve Güzel 2. Bölüm 2. Fragman

Cesur ve Güzel dizisinden yeni haberler

CESUR VE GÜZEL’DEKİ ROLLER VE OYUNCULAR İÇİN TIKLAYIN

Ay Yapım imzalı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı Cesur ve Güzel ikinci bölümüyle 17 Kasım Perşembe akşamı 20.00’de Star’da…

CESUR VE GÜZEL NEREDE ÇEKİLİYOR KORLUDAĞ KASABASI NEREDE?

Cesur ve Güzel’de; Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren Cesur, Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterlerini canlandırıyor. Dizinin büyük beğeni toplayan ilk tanıtımı Cesur ve Sühan’ın beklenmedik bir kaza sonucu tanışmalarını konu alıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, senayosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Devrim Yakut, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç ve Tamer Levent gibi isimler yer alıyor. Dizide, aileleri ezelden beri düşman olan Cesur ve Sühan’ın gizem dolu sırlarla örülü aşk hikayesinde şahit oluyoruz.

Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına gu¨zeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

CESUR VE GÜZEL 1. BÖLÜM KONUSUcesur-ve-guzel-dizisi

Cesur Alemdaroğlu, İstanbul’un hemen dışındaki Korludağ Kasabası’na doğru arabasını sürerken, kafasında babasının çalınan hayatını geri almak üzere kurduğu plan vardır. Birdenbire ağaçların arasından yola, üstünde binicisiyle birlikte kontrolden çıkmış bir at fırlar. Bir tarafı uçurum olan arazide dört nala gitmektedir. Cesur kendi hayatını tehlikeye atarak atı durdurur ve kızı kurtarır. Cesur ve Sühan böyle tanışır…

Cesur, Sühan’ın Tahsin Korludağ’ın kızı olduğunu öğrendiğinde, düşmanının en zayıf ve hassas noktasını ele geçirmeye karar verir.cesur-ve-guzel-kivanc-tuba

Sühan, çok iyi yetişmiş, kendi markasını yaratmış, güçlü bir kadındır. Kendi arazisinde çiçek yetiştirir, SHN markasıyla parfüm üretir, parfüm şişelerini kendi atölyesinde tasarlar. Cesur hayatına girene kadar, Bülent’le evleneceğinden ve güvenli hayatında mutlu mesut yaşayacağından emindir. Cesur, Korludağ’a geldiği andan itibaren Sühan’ın hayatındaki her şey alt üst olur.

Kasabada genç yaşlı herkesin nefret ettiği Tahsin Korludağ’ın tek arzusu kök salmak, torun sahibi olmaktır. Bu durum, Sühan’ın ağabeyi Korhan üzerinde büyük stres yaratmaktadır.cesur-ve-guzel-kivanc-tuba

Korhan’ın eşi olan Cahide, çok hırslı ve paraya düşkün bir kadındır. Tahsin Korludağ’ın servetini ele geçirmek için yapmayacağı şey yoktur. Sühan’ı öldürmek dahil.

Cesur, Sühan’ın başına gelenlerin kaza olmadığını anladığında, Tahsin Korludağ’ın yanıbaşında bir düşman daha olduğunu fark eder. Tahsin Korludağ’ın “geleneksel” doğum günü şenlikleri gecesi yaşananlar herkesin kaderini değiştirecektir.

Cesur ve Güzel, ilk bölümüyle 10 Kasım Perşembe 20:00’de Star TV’de!

Game of Thrones ekibi Cesur ve Güzel için Türkiye’de!
Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Cesur ve Güzel için özel olarak at binme dersleri aldılar. Dünyaca ünlü Game of Thrones dizisinde oyunculara eğitim veren Kazakistanlı ekip ikili için Türkiye’ye geldi.  tuba-buyukustun-cesur-ve-guzel-at

Nefes kesen kaza sahnesinde de hazır bulunan ekip Tatlıtuğ ve Büyüküstün’ü zorlu sahneye hazırladı.kazakistanli-ekip-cesur-ve-guzel
Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği; geçmişinin izlerini süren Cesur ve ünlü bir kozmetik markasının sahibi olan Sühan’ın efsanevi aşkı bu sezon ekran başındakileri etkisi altına alacak. Çekimleri tüm hızıyla devam eden Cesur ve Güzel yakında Star TV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

CESUR VE GÜZEL DİZİSİNİN İLK TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün; Ay Yapım’ın merakla beklenen projesi Cesur ve Güzel ile ekranlara dönüyor. Merakla beklenen dizinin çekimleri geçtiğimiz gün başladı.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği gizem dolu hikayelerle örülü dizide Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren Cesur; Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterleriyle ekrana gelecek.

CESUR VE GÜZEL DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?
Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

cesur-ve-guzel

Star TV’nin uzun süredir merakla beklenen dizisi Cesur ve Güzel’in çekimleri başladı. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç, Fırat Altunmeşe ve Devrim Yakut gibi isimlerin paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği iddialı yapımın çekimlerine Tuzla’da başlandı.cesur-ve-guzel-set

KIVANÇ TATLITUĞ’UN KÜÇÜKLÜĞÜNÜ ALP ÖZER CANLANDIRACAK

Star TV’nin yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Cesur ve Güzel’e yeni bir isim daha!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları ve Devrim Yakut’un paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği yapımda Tatlıtuğ’un hayat vereceği karakterin çocukluğunu daha önce ‘Umut Apartmanı’ (Arif’in Yolu), Faysal Soysal, Ümit Cihan Canpolat 2015 filmlerinde rol alan 2004 doğumlu Alp Özer canlandıracak.

kucuk-kivanc-tatlitug

MUHTEŞEM YÜZYIL’DAN CESUR VE GÜZEL’E İKİ YENİ OYUNCU

Star TV’nin yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Cesur ve Güzel’e iki yeni isim daha!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Devrim Yakut ve Tamer Levent’!in paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği yapımın kadrosuna daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Aşkın Kanunu’ ve ‘Evli ve Öfkeli’de rol alan Serkan Altunorak ile son olarak ‘Gecenin Kraliçesi’nde izlediğimiz Nihan Büyükağaç dahil oldu.

Cesur ve Güzel, Ekim’de Star’da başlıyor!

serkan-altunorak

nihan-buyukagac Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları ve Devrim Yakut’un yer aldığı, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı diziye, son olarak Aşk Yeniden dizisinde ‘Şevket Reis’ karakterini canlandıran usta oyuncu Tamer Levent dahil oldu.

Tamer Levent, dizide Tuba Büyüküstün’ün babasını canlandıracak.

cesur-ve-guzel-tamer-levent

CESUR VE GÜZEL DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Star TV’nin yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Cesur ve Güzel’in kadrosuna yeni isim!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı ve Devrim Yakut’un paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği yapımın kadrosuna daha önce ‘Beyaz Gelincik’, ‘Sen de Gitme’, ‘Behzat Ç.’, ‘Racon: Ailem İçin’ ve ‘Hatırla Gönül’ gibi projelerde rol almış olan Sezin Akbaşoğulları dahil oldu.

sezin-akbasoglu

AY YAPIM’DAN YENİ DİZİ: CESUR VE GÜZEL

Ay Yapım imzalı “Cesur ve Güzel” in başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Star TV’nin yayınlanan yeni sezon tanıtım filmiyle ilk kez bir arada ekrana geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ü aynı dizide buluşturan Cesur ve Güzel’in çekimleri başlıyor. Kurt Seyit ve Şura dizisinden sonra setlere ara veren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve güzel oyuncu Tuba Büyüküstün aynı projede buluşuyor.

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in yapacağı, senaristliğini ise Ece Yörenç’in üstlendiği Cesur ve Güzel dizisi için artık son aşamaya gelindi. ‘Cesur ve Güzel’in çekimleri 20 Eylül itibarıyla başlıyor.kivanc-tatlitup-cesur-ve-guzelCESUR VE GÜZEL DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ekim ayında ekranda olması amaçlanan diziye İstanbul yakınlarında Durusu ve Çatalca gibi bölgelerde uygun çiftlik ve kasaba görünümlü yerler aranıyor.  Cesur adlı yakışıklı bir adamın büyük şehirden kasabaya yerleşmesini konu alan Cesur ve Güzel dizisi, Cesur’un yerleştiği bölgedeki toprak zengini bir ailenin kızı olan Süphan (Tuba Büyüküstün) arasında geçen tanışma hikayesi anlatılıyor.

Cesur ve Güzel adlı diziyle ekranlara geri dönecek olan ikilinin ilk karesi sosyal medyada bomba etkisi yarattı. İkiliyi rüya çift olarak yorumlayan izleyenler dizinin yayını için sabırsızlandıklarını dile getirdiler. Senaristliğini Ece Yörenç’in üstlendiği Cesur ve Güzel’in çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.cesur-ve-guzel-dizisi-afis-kivanc-tuba

SİYAH BEYAZ DİZİSİNİN YENİ İSMİ CESUR VE GÜZEL OLDUcesur-ve-guzel-dizisi-kivanc-tatlitug-tuba-buyukustun-f

Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ‘un birlikte rol alacağı Ay Yapım imzalı yeni dizi Cesur ve Güzel‘den son haberler geldi.

Uzun süredir senaryo ve cast çalışmaları süren Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ‘un yeni dizisinin ismi değişti. Daha önce Siyah Beyaz olarak açıklanan dizinin ismi Cesur ve Güzel oldu. Ay Yapım’ın açıklamasına göre, Siyah Beyaz dizisinin senaryo çalışmalarının halen devam etmesi nedeniyle, Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda başka bir dizide rol alacak. Ünlü oyuncuların yeni dizisinin ismi ise Cesur ve Güzel oldu.cesur-ve-güzel-dizisi-kıvanç-tatlıtuğ-tuba-büyüküstün

Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ, henüz konusu ve diğer oyuncuları açıklanmayan Cesur ve Güzel dizisinde başrol oynayacak. Dizinin çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak ve Ekim 2016’da Star TV’de ekrana gelecek. cesur-ve-güzel-dizisi-star-tv

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı Siyah Beyaz dizisi ise, yeni oyuncularıyla ekrana gelecek. Siyah Beyaz’ın yayınlanma tarihinin ise Ocak 2017’yi bulacağı belirtiliyor.

AY YAPIM’DAN CESUR VE GÜZEL DİZİSİ AÇIKLAMASI

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün yeni dizileriyle ilgili Ay Yapım’dan açıklama yapıldı.
“Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, ekim ayında ekrana gelmesi planlanan “Siyah Beyaz” isimli projenin yazım çalışmaları, yazarların isteği üzerine halen sürmektedir. Siyah Beyaz projemiz Ay Yapım bünyesinde sezon ortasında çekime hazır hale gelecektir.

Ortaya çıkan takvim farklılığı nedeniyle, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Ay Yapım’ın “Cesur ve Güzel” adlı yeni bir projesi ile ekim ayında, Star TV ekranlarında olacaklardır. “kıvanç-tatlıtuğ-tuba-büyüküstün

kıvanç-tatlıtuğ-tuba-büyüküstün-siyah-beyaz

KIVANÇ TATLITUĞ’A REKOR ÜCRET

Kıvanç Tatlıtuğ son olarak rol aldığı Kurt Seyit ve Şura dizisinden sonra ekranlara bir süre ara vermişti.Yakışıklı oyuncu yeni dizisi Cesur ve Güzel ile ekranlara yeniden dönmeye hazırlanıyor.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Ekim ayında Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Cesur ve Güzeldizisinde bölüm başı 130 bin liraya el sıkıştı. Tatlıtuğ, böylelikle en çok kazanan oyuncular arasında ilk sırada yer aldı.

REKOR BİR ANLAŞMAtuba-büyüküstün-1
-Daha önce oynadığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde bölüm başı 70 bin lira kazanan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda rekor bir ücretle döndü.
-Eylül ayında yayında olacak olan Cesur ve Güzeldizisinde başrol oynayacak olan Tatlıtuğ’un rekor bir anlaşmaya imza attığı öğrenildi. Bölüm başı 130 bin lira kazanacak olan oyuncunun ayda 520 bin lira cebine girecek.
-Tatlıtuğ’un ilk 10 bölüm ücretini peşin aldığı iddia edildi. Yakışıklı oyuncu, dizide babası adına tetikçilik yapan acımasız bir adama hayat verecek. Tatlıtuğ’un rol arkadaşı Tuba Büyüküstün ise iyiliksever bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Cesur ve Güzel dizisi Star TV

x
Malatya mutlu son Aydın mutlu son Gaziantep mutlu son Tekirdağ mutlu son Afyon mutlu son Çorum mutlu son Elazığ mutlu son Konya mutlu son Kütahya mutlu son Manisa mutlu son Ordu mutlu son Sakarya mutlu son Sivas mutlu son Tokat mutlu son Yozgat mutlu son
Ortahisar escort Soma escort Menşete escort Siverek escort Göksun escort Piraziz escort Zile escort Yıldızeli escort Tosmur escort Marmaraereğlisi escort Lapseki escort Ünye escort Karesi escort Vakfıbekir escort Turgutlu escort Milas escort Suruç escort Pazarcık escort Tirebolu escort Zara escort Çorum escort Çiğli escort Didim escort Diyadin escort Çiftlik escort Denizli escort Çubuk escort Dulkadiroğlu escort Doğanşehir escort Çiftlikköy escort Bitlis escort Gelibolu escort Nevşehir escort Hatay escort Bolu escort İnegöl escort