Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Cihan Ünal sürprizi

Usta oyuncu Cihan Ünal’dan Kösem sürprizi…İşte Kuyucu Murat Paşa..

20 Ocak 2016 Çarşamba, 03:00

Ünlü oyuncu Cihan Ünal Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine katıldı.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM’DE BEREN SAAT’E RAKİP GELDİ-İŞTE YENİ GÜZEL

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de merakla beklenen karakterlerden biri daha belli oldu.  Cihan Ünal artık Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alacak. Usta oyuncu 10 yıl aradan sonra Kösem’le ekranlara geri dönecek. Cihan Ünal son olarak 2004-2006 yılları arasında yayınlanan Kadın İsterse isimli dizide Hülya Avşar’la başrolde oynamıştı.cihan-ünal-Kuyucu-Murat-Paşa

Dizide Kuyucu Murat Paşa’yı Cihan Ünal canlandıracak. Sultan Ahmed döneminde en uzun süre veziriazamlık yapan Kuyucu Murat Paşa tarihteki etkili paşalardan biri olarak biliniyor. Cihan Ünal diziye 21 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak olan 10. bölümde katılacak. Cihan Ünal’ın ilk görüntüleri de dizinin yeni fragmanında yayınlandı.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 10. BÖLÜM 2. FRAGMAN-CİHAN ÜNAL KUYUCU MURAT PAŞA

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM’DE GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Sarayda kalmak isteyen Safiye Sultan, Kösem’i babasının canıyla tehdit ediyor! Kösem babasına ulaşmak için gözünü karartıp hiç beklenmedik bir hamle yapıyor! Ancak Raşa’nın oyuna dahil olmasıyla tüm planları alt üst oluyor!Kösem ve Raşa arasındaki gerilim doruğa çıkıyor.Kösem tüm haremin gözü önünde Raşa’yı tehdit ediyor! Raşa kanlar içinde yere yığılınca, tüm gözler Kösem’e çevriliyor! Babasıyla, Handan Sultan’ın hayatı arasında bir tercih yapması gereken Kösem, Sultan Ahmed’e öyle şeyler anlatıyor ki Ahmed öfkeden deliye dönüyor! Ve verdiği kararla sarayda yer yerinden oynuyor! Kösem, çıkış yolunu bulduğunu sanırken büyük bir ihanete uğruyor! Safiye’nin zalim yüzüyle karşı karşıya kalan Kösem’in, babasını kurtarabilmek için zamanla amansız yarışı başlıyor! Muhteşem Yüzyıl Kösem, nefesleri kesecek yeni bölümüyle bu akşam Star’da.

Safiye Sultan, sarayda kalabilmek için Kösem’i babasının hayatıyla tehdit eder. Kösem, Safiye’ye boyun eğmemeye kararlıdır. Babasını kurtarmak için her şeyi göze alıp beklenmedik bir hamle yapar.

Haremde ise Kösem’i bambaşka bir savaş beklemektedir. Hamileliğini kullanan Raşa, Ahmed’in ilgisini üzerine çekmeyi başarır. İki kadın Ahmed’in aşkı için savaş verirken, Raşa’nın düşük tehlikesi geçirmesiyle haremde tüm gözler Kösem’e çevrilir.

Fahriye’nin sırrını bilmesiyle köşeye sıkışan Derviş Paşa, Giray kardeşleri zindandan çıkarmak zorundadır. Ancak Fahriye öyle bir hamle yapar ki iki kardeş arasına düşmanlık tohumu ekecektir.

Kösem verdiği kararla haremde tüm dengeleri alt üst ederken, Safiye yeni bir oyun oynar.Babasının kaderi bir kez daha Kösem’in ellerindedir. Son nefesini vermeden yetişip babasını kurtarabilecek midir?

 

You must be logged in to post a comment Login