baby sensory

Çilek Kokusu dizisi

Çilek Kokusu dizisi bu akşam görücüye çıkıyor…

24 Haziran 2015 Çarşamba, 03:50

Çilek Kokusu dizisi konusu ne? Çilek Kokusu dizisi hangi oyuncular rol alacak? Çilek Kokusu dizisi hakkında tüm haberler…

DİZİDEN İLK FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Star TV’nin yaz sezonu için hazırlanan ve merakla beklenen gençlik dizisi Çilek Kokusu bu akşam star TV ekranlarında başlıyor.

Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu Çarşamba akşamı Star’da başlıyor.

Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan Bodrum da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum da da bırakmaz. çilek-kokusu-dizi-4

Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor.
Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir.

Hikayemiz, kibirli, ukala, serseri Burak’ın, güleryüzlü, sıcak, samimi Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren çatışmaya ve didişmeye başlayan çift bir daha birbirlerini hiç görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır.

çilek kokusu dizisi fotoğrafları (11)

DİZİ KONUSU

Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar.Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan Bodrum da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum’da da bırakmaz.çilek kokusu dizisi fotoğrafları (1)

ÇİLEK KOKUSU 1. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum'da da bırakmaz.

ÇİLEK KOKUSU DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Star TV’nin merakla beklenen romantik-komedi dizisi Çilek Kokusu’nun hangi gün ekrana geleceği belli oldu!

Son habere göre dizi, Salı akşamları yayınlanacak ve Kaderimin Yazıldığı Gün’ün sezon finali yapmasından sonra yayın hayatına başlayacak. Dizinin reyting anlamında nasıl sonuçlar elde edeceği ise merak konusu.

Başrollerini Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mine Tugay, Murat Başoğlu, Laçin Ceylan ve Mahir Günşıray’ın paylaştığı yapım, ünlü bir pastacı olmayı hayal eden genç bir kız ve her gün bir kızla gününü gün eden zengin bir playboy’un aşk/nefret ilişkisini konu alıyor.

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini ise Filiz Gülmez Pakman’ın üstlendiği Çilek Kokusu, Haziran ayında Star TV’de başlıyor!

ÇEKİMLER SÜRÜYOR

Star TV’nin yaz sezonu için hazırlanan ve merakla beklenen gençlik dizisi Çilek Kokusu’nun çekimlerine başlandı. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Aslı Zengin’in kaleme alacağı, yönetmen koltuğunda ise Filiz Gülmez Pakman’ın oturacağı dizininin başrollerini, Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mine Tugay, Mert Ekin Baymaz, Mahir Günşiray, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi isimler paylaşacak. Pastanede çalışan ve tek hayali pastacı olmak olan bir kızın ülkenin şımarık, genç ve zengin playboylarından biriyle yaşadığı aşk-nefret ilişkisini konu ediniyor.  Dizinin senaryosunu Kiraz Mevsimi dizisi ve Romantik Komedi flim serisini yazan Aslı Zengin kaleme alacak.çilek-kokusu-dizi-set

ÇİLEK KOKUSU DİZİSİNE  4 YENİ OYUNCU

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Aslı Zengin’in kaleme alacağı Çilek Kokusu dizisine; son olarak Urfalıyam Ezelden dizisinde rol alan Mahir Günşıray , ekranlara veda eden Benzemez Kimse Sana yarışmasının sunucusu Murat Başoğlu ve Hatırla Sevgili ve Gönülçelen dizilerinde rol alan Laçin Ceylan dahil oldu. Bir diğer oyuncu ise; daha önce Not Defteri dizisinde Egemen karakterine hayat veren Ekin Mert Daymaz.

Başrollerini Demet Özdemir ve Yusuf Çim’in paylaşacağı dizi, pastane çalışan ve tek hayali pastacı olmak olan bir kızın ülkenin şımarık ve zengin playboylarından biriyle yaşadığı aşk-nefret ilişkisini konu ediniyor. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Aslı Zengin’in kaleme alacağı, oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Baymaz, Mahir Günşiray, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi isimlerin yer alacağı diziye, Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Medcezir dizilerinde de yer alan Mine Tugay dahil oldu.

mine-tugay

ÇİLEK KOKUSU’NUN YAYINLANACAĞI KANAL BELLİ OLDU

Gold Film’in yapımcılığını üstleneceği, Çilek Kokusu dizisinin yayınlanacağı kanal belli oldu.

Pastane çalışan ve tek hayali pastacı olmak olan bir kızın ülkenin şımarık ve zengin playboylarından biriyle yaşadığı aşk-nefret ilişkisini konu edininen dizinin kadın başrol oyuncusu, daha önce Sana Bir Sır Vereceğim ve Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol alan Demet Özdemir olacak. Çilek Kokusu dizisi Haziran ayında Star TV ekranlarda yaz dizisi olarak başlayacak.

DEMET ÖZDEMİR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Demet Özdemir FOX'ta yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynamıştı

Demet Özdemir FOX’ta yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynamıştı

You must be logged in to post a comment Login