Çilek Kokusu dizisinin finali nasıl olacak?

Çilek Kokusu finalinde ne olacağını yapımcısı açıkladı

16 Kasım 2015 Pazartesi, 02:34

Çilek Kokusu dizisi final yapıyor. Çilek Kokusu’nun nasıl biteceğini yapımcısı açıkladı.

ÇİLEK KOKUSU KAMERA ARKASINDA NELER OLUYOR? FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Star Tv’de ekranlara gelen gençlik dizisi ‘Çilek Kokusu’nun nasıl biteceğini yapımcı Faruk Turgut açıkladı.

Turgut, Twitter’ından  “Yapımcı dizi bitirmez kanal bitirir. Reklam gelirleri kanalı tatmin etmediği için final kararı aldı. 4 reytingin altı diziler için risktir. Çilek Kokusu’nun finali mutlu son olacak.” açıklamasını yaptı.

BEYAZ SHOW’DA ÇİLEK KOKUSU YILDIZLARIYLA STREET FIGHTER VİDEOSU!

Yapımını Gold Film’in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi oyuncuların olduğu, Çilek Kokusu perşembe günleri ekrana geliyor.

Star Tv’nin 23. bölümde final yapacak olan Çilek Kokusu dizisinin finali yeni gününde ekrana gelecek. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, başrollerinde Yusuf Çim, Demet Özdemir ve Ekin Mert Daymaz’ın bulunduğu dizi yeni gününde istenilen oranları alamayınca final kararı çıkarılmıştı. 23. bölümde final yapacak olan dizinin finali perşembe akşamı ekrana gelecek. Dizinin finalden önceki iki bölümü ise kendi gün ve saatinde yayınlanacak. Çilek Kokusu final bölümüyle 26 Kasım Perşembe günü 23.30’da Star’da!çilek-kokusu-dizi-1

You must be logged in to post a comment Login