Çoban Yıldızı dizisi neden bitti?

Fox TV’de başrollerini Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci’nin paylaştığı Çoban Yıldızı dizisi final yapıyor.

Fox TV’nin dizisi Çoban Yıldızı sürpriz şekilde final yapıyor. Yapımcılığını  Most Production’un yaptığı, başrollerinde Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Menderes Samancılar, Selim Bayraktar, Arif Erkin, Serhat Özcan, Aysun Metiner, Taygun Sungar, Elif Çakman, Feyza Işık ve Sahra Şaş gibi isimlerin yer aldığı dizi, hikayenin başladığı yerde Kapadokya’da son bulacak.

Çoban Yıldızı dizisinin bu hafta sezon finali yapması bekleniyordu. Fakat kanal ve yapımcı son dakika kararıyla dizinin final yapmasına karar verdi. Çoban Yıldızı dizisi 22 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak olan 17. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın paylaştığı, Most Production tarafından hazırlanan, FOX’un beğeni ile izlenen dizisi “Çoban Yıldızı” hikayenin başladığı yere, Masal diyarı Kapadokya’ya geri döndü.

Fikret Karakaya’nın(Menderes Samancılar) isteği üzerine Zühre(Selin Şekerci) ve Sırma(Aysun Metiner) Ürgüp’e geri dönerler. Seyit’i(Şükrü Özyıldız) artık göremeyeceğini düşünen Zühre belli etmemeye çalışsa da çok üzgündür. Hiç beklemediği bir şeyi öğrenen Seyit de ani bir kararla Ürgüp’e gider.

Uzun bir aradan sonra Ürgüp’e dönen Çoban Yıldızı ekibi ise yörenin masalsı atmosferiyle yeniden buluşmaktan hayli memnun. Kış aylarının zorlu şartlarından sonra sıcak ve güneşli havada çekim yapan oyuncular ise beklenmedik gelişmelerin art arda yaşanacağı bölüme ilişkin ser verip sır vermediler.

Kaderlerinin kesiştiği yere Kapadokya’ya dönen Seyit ve Zühre bu kez tüm engelleri aşıp her şeye rağmen birlikte olabilecekler midir? Çoban Yıldızı Perşembe akşamı FOX’da.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çoban Yıldızı dizisi neden bitti?

x