Çoban Yıldızı dizisi yeniden Kapadokya’da!

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın paylaştığı, Most Production tarafından hazırlanan, FOX’un beğeni ile izlenen dizisi “Çoban Yıldızı” hikayenin başladığı yere, Masal diyarı Kapadokya’ya geri döndü.

Fikret Karakaya’nın(Menderes Samancılar) isteği üzerine Zühre(Selin Şekerci) ve Sırma(Aysun Metiner) Ürgüp’e geri dönerler. Seyit’i(Şükrü Özyıldız) artık göremeyeceğini düşünen Zühre belli etmemeye çalışsa da çok üzgündür. Hiç beklemediği bir şeyi öğrenen Seyit de ani bir kararla Ürgüp’e gider.

Uzun bir aradan sonra Ürgüp’e dönen Çoban Yıldızı ekibi ise yörenin masalsı atmosferiyle yeniden buluşmaktan hayli memnun. Kış aylarının zorlu şartlarından sonra sıcak ve güneşli havada çekim yapan oyuncular ise beklenmedik gelişmelerin art arda yaşanacağı bölüme ilişkin ser verip sır vermediler.

Kaderlerinin kesiştiği yere Kapadokya’ya dönen Seyit ve Zühre bu kez tüm engelleri aşıp her şeye rağmen birlikte olabilecekler midir? Çoban Yıldızı Perşembe akşamı FOX’da.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çoban Yıldızı dizisi yeniden Kapadokya’da!

x