Çocuklar Duymasın bitiyor mu? Kanal D’den flaş karar

Kanal D’de yaz sezonunda yeni yayınlanmaya başlayan Çocuklar Duymasın dizisi bitecek mi? Çocuklar Duymasın için final kararı alındığı iddia edildi.

Kanal D’de Pazar akşamları ekrana gelen Çocuklar Duymasın son bölümüyle, Total grubu reytinglerde 11. sırada, AB grubunda ise 5. sırada yer almıştı. Dizinin geçtiğimiz bölümlerinde Haluk ile Meltem’in ayrılık kararı alması dizinin biteceği şeklinde yorumlanmıştı.

Habertürk Gazetesi yazarı Mustafa Doğan da, Kanal D’de yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin final yapacağını iddia etti:

“Dile kolay 15 yılda üçüncü kez çekilerek bu alanda bir rekora imza attı. İzleyici kredi de verdi ama maalesef Birol Güven bu fırsatı kullanamadı.
Senaryo beklentileri karşılamadı. Önceki sezonlardaki mizah kalitesi yakalanamadı bir türlü. Yaşanan talihsizlikler de cabası oldu. Kulağıma gelenlere göre reytingleri sınırda olan dizi için Kanal D yönetimi final kararı almış. Dizinin setine ara verilmiş. Kara haber de bugün yarın ekibe açıklanacakmış.
Tabii bunda kanalın ağır topu ‘Vatanım Sensin’in tatilden dönüşü ve sezonun sürpriz işlerinden ‘Ver Elini aşk’ın performansı etkili oldu. Yerini asıl sahibi ‘Vatanım Sensin’e bırakan ‘Ver Elini Aşk’ için pazar akşamında karar kılınınca ‘Çocuklar Duymasın’ın bileti kesilmiş.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çocuklar Duymasın bitiyor mu? Kanal D’den flaş karar

x