e
sv

Çukur dizisinde Vartolu’nun herkesten sakladığı sırrı ne?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Erkan Kolçak Köstendil’in canlandırdığı Vartolu karakterinin Çukur mahallesiyle ilgili olan sırrı merak konusu oldu. Vartolu’nun Çukur Mahallesi ile geçmişteki sırrı nedir Vartolu Çukur’da mı yaşadı?

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde oynadığı Çukur dizisinin 3. bölümü yayınlandı. Büyük beğeni kazanan Çukur dizisindeki Erkan Kolçak Köstendil’in canlandırdığı Vartolu karakterinin sakladığı sır merak konusu oldu. Çukur’da uyuşturucu madde üretmek isteyen Vartolu’nun sadece güvenlik açısından değil Çukur ile olan geçmişteki bağı yüzünden de burada yaşamak istediği düşünülüyor.

Çukur’un 3. bölümünde Koçovalılar ile barış sağlayan Vartolu Çukur’a gelmiş ve bir evin önünde durmuştu. Evde niye kimsenin oturmadığını kapı önündeki bir ihtiyara soran Vartolu, o evde cinayet işlendiği için uğursuz kabul edildiği cevabını aldı. Bu anlatılanlardan sonra Vartolu, geçmişten bir görüntüyü hatırladı. Evden çıkan bir kadın küçük bir çocuğu çağırıyordu.

Bu görüntülerden sosyal medyada sonra Vartolu’nun Çukur’da doğduğu ve Koçovalılar ile yaşanan bir olaydan dolayı oradan gitmek zorunda kaldığı iddia edildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukur dizisinde Vartolu’nun herkesten sakladığı sırrı ne?

x