Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı-Varto’ya karşı!

Yamaç Koçovalı kimdir? Yamaç Koçovalı-Varto Çukur’da kozlarını paylaşacak…

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi 1. bölümüyle büyük beğeni kazandı. Çukur dizisinin 2. bölümünde Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç Koçovalı, abisi Kahraman Koçovalı’nın öldürülmesi ve babası İdris Koçovalı’nın hastaneye kaldırılmasının ardından Çukur’a geri dönüyor.

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek ikinci bölümünde 18 yaşında ailesini ve her şeyi arkasında bırakarak ayrıldığı Çukur’a geri dönen Yamaç, hayatında yeni bir döneme adım atar. Ağabeyi Kahraman’ın öldürülmesi, babası İdris Koçovalı’nın hastanede olması Yamaç’ın omuzlarına taşıyabileceğinden daha fazla yük bindirir.

YAMAÇ KOÇOVALI ÇUKUR’DA!

Bu esnada Çukur’da intikam yemini edilir. Nefesler tutulur; gözler Vartolu ve adamları ile başta Koçovalı Ailesi olmak üzere mahalle sakinlerinin arasındaki büyük karşılaşmaya çevrilir. İntikam ateşinin yanacağı bölümde adrenalin dozu doruk noktasına çıkarken Yamaç’ın aklı aynı zamanda Sena’dadır. Sevdiği adamı arama çalışmaları sonuç vermeyen Sena, İzmir’e ailesinin yanına gider. Ancak ikili kısa bir zaman sonra bir araya gelecek ve kendilerini büyük bir tehlike altında bulacaktır.

ÇUKUR DİZİSİNİN OYUNCULARI

Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka, Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Halil Babür, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk, Doğancan Sarıkaya ve Berk Pamir eşlik ediyor.

Çukur’un yeni bölümü 30 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı-Varto’ya karşı!

x