e
sv

Çukur’da Vartolu Koçovalı savaşı başlıyor!

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Çukur dizisinin 15. bölümünden yeni fragmanlar yayınlandı. Çukur yeni bölümde, Koçovalı ile Vartolu arasında büyük savaş başlıyor. Vartolu’nun kardeşi olduğunu öğrenen Yamaç bu büyük savaşta ne yapacak? Gemileri yakan Vartolu Emmi ve Paşa’yı kaçırıp büyük işkenceler yapıyor.

‘ARTIK ÇUKUR’UN ADAMI DEĞİLSİN’

Çukur’un 5 Şubat Pazartesi yayınlanacak olan 15. bölümünde ortalık tamamen karışıyor! Çukur’da Vartolu ve Yamaç’ın kardeş olduğunu ortaya çıkmasıyla 6 bölümlük bir yüzleşme serisi başlamıştı. Yeni bölümde, İdris Koçovalı, Paşa’yı Çukur’dan kovuyor. Vartolu ise Emmi ve Paşa’yı kaçırıyor. İdris ve onlarca adamı bunun üzerine Vartolu’nun evini basıyor ve karşılıklı silahlar çekiliyor.

ÇUKUR 15. BÖLÜM 2. FRAGMAN

ÇUKUR 15. BÖLÜMDE BU HAFTA NELER OLACAK?

Ay Yapım imzalı Çukur’un 15. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Öfkesi dinmeyen İdris’in Paşa’yı Çukur’dan gönderdiği tanıtımda, Vartolu’nun Emmi ve Paşa’ya vurduğu anlarda gerilim tırmanıyor. Yamaç’ın dövüş sahneleri nefes keserken, yere yığılan Yamaç’a neler olacağı merakla bekleniyor. Vartolu’nun, İdris ile karşı karşıya geldiği anlarda çekilen silahlar tansiyonu yükseltirken, Vartolu’nun “Nihayet geldi gönlümün efendisi!” sözleri dikkat çekiyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

ÇUKUR 15. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek 15. bölümü nefes kesecek. Çukur’da artık hesaplaşma zamanı! Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç, yaşadığı hayal kırıklığı ve şokla darmaduman olur. Babasının geçmişi ile yüzleşen Yamaç ile İdris arasında büyük fırtına kopmak üzeredir. En yakınları tarafından sırtından bıçaklandığını anlayan İdris ise yapacağı hamleyi düşünmektedir. Merhametli davranıp anlayışla mı karşılayacak, yoksa taş taş üstünde bırakmayacak mı? Çukur’da artık hiçbir şey eskisi gibi değildir ve mahallenin aynı zamanda Koçovalı Ailesi’nin temelindeki güven onarılmayacak şekilde sarsılmıştır.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de!

İşte “Çukur”un 15. Bölüm 2. Tanıtımı!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukur’da Vartolu Koçovalı savaşı başlıyor!

x