e
sv

Çukur’da Vartolu Yamaç’ı vuruyor mu? Çukur 86. bölümden şok fragman

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 3 Şubat Pazartesi ekrana gelecek olan 86. yeni bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Çağatay’ın tehdit ettiği Yücel’in Mahsun’dan hesap sorduğu ve gerçekleri söylemesi için ölesiye dövdürdüğü tanıtımda Yamaç ve Vartolu’nun neler yaşayacağı merakla bekleniyor. Vartolu’nun “Yamaç’ın acısına son vereceğiz” sözünden sonra silah doğrultması dikkatleri çekiyor. Çukur’da Çağatay Erdenet Mahsun’u öldürüyor mu? Vartolu babası İdris’i öldürdüğünü öğrenen kardeşi Yamaç’ı vurdu mu?

YAMAÇ KOÇOVALI’NIN ACISINA SON VERECEĞİZ!”

Çukur Pazartesi akşamı 3. sezonun 19. bölümüyle ekrana gelecek. Çukur’da haftalardır beklenen büyük yüzleşme bu hafta gerçekleşecek. Aylardır gerçeklerden kaçan Yamaç ve babasının katilinin peşinden giden Vartolu karşı karşıya gelecek. Vartolu’nun Yamaç’tan nasıl hesap soracağı heyecanla beklenecek. Yamaç’ı konuşturmak için onu sürpriz bir yolculuğa çıkaran Vartolu, Çukur’da planını devreye sokmak için Medet’ten yardım isteyecek. İşini garantiye almak isteyen Çağatay, Yamaç’la ilgili şüpheleri artınca Mahsun’u zor durumda bırakacak. Mahsun’un Yamaç’ı ele vermemek için neler yapacağı merak konusu olacak. Yamaç ve Vartolu çıktıkları yolculuktan sonra başka insanlara dönüşecek. Yamaç’ın yarım kalan intikam planının devam etmesi nefesleri kesecek. Hedeflerini belirleyen iki kardeşin önüne bu kez kimse geçemeyecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Sürel gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Sürer yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ferit Kaya, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Gizem Ergün eşlik ediyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukur’da Vartolu Yamaç’ı vuruyor mu? Çukur 86. bölümden şok fragman

x