Çukur’da Vartolu’nun cenaze töreni! Vartolu öldü mü Celasun mu kurtardı?

Çukur 17. bölümde Vartolu’nun tabutu mahalleden çıkartılıyor! İşte yeni bölümden ilk sahneler

13 Şubat 2018 Salı, 03:27

Çukur 16. bölümde vurulan Vartolu öldü mü yaşıyor mu? Çukur’un 17. bölümünden ilk sahneler yayınlandı. Çukur’un yeni bölümünde, Medet ve Celasun Vartolu’nun tabutunu Çukur’dan çıkartıyor. Ancak Celasun’un planıyla Vartolu’nun arabasına başkası mı biniyor? Celasun Vartolu’yu ölümden mi kurtardı?

Çukur’un 17. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Vartolu’nun tabutunu taşıyan Medet ve Celasun, Vartolu’yu Çukur’dan çıkarıyor. Saadet’in gözyaşları içinde çocukluk aşkı Salih’in götürülüşünü izlediği anlar izleyenleri de derinden etkiliyor.

ÇUKUR’DAN VARTOLU’DAN TABUTU GİDİYOR! 17. BÖLÜMDEN İLK SAHNE

Koçovalılar ve Vartolu arasında çekilen silahlar tansiyonu yükseltti. Nefes kesen mücadelede Celasun, Vartolu’yu ikna ederek çatışmadan uzaklaştırdı. Vartolu arabayla uzaklaştığı sırada önünü kesen maskeli adamlar Vartolu’nun arabasını taramaya başladı. Arabanın içinde kurşun yağmuruna tutulan Vartolu’nun atılan bombalarla birlikte dört bir yanını alevler sardı. Bu sarsıcı ana tanık olan ve afallayan Yamaç’ın yaşadığı şok izleyenleri ekran başına kilitledi.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Nebil Sayınve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen 17. bölümü 19 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de!

You must be logged in to post a comment Login