e
sv

Çukur’da Yamaç’tan Ezel’deki Ramiz Dayı’yı hatırlatan sahne!

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Üç bölüm sonra sezon finali yapacak olan Çukur dizisnin 65. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Çukur’un yeni bölümünde, Cihangir Cihan’ın canlandırdığı Azer karakteri, stadyumda maç izleyen Yamaç’ın yanına geliyor. Adamlarıyla Yamaç’ın etrafını saran Azer, bir anda neye uğradığını şaşırıyor. Tribünde maç izleyen herkes Azer ve adamlarının çevresini sarıyor. Yamaç ve Azer’in bu sahnesi ise akıllara efsane dizi Ezel’deki Ramiz Dayı sahnelerini akıllara getirdi.

 

“SEN BİZİM DÜŞMANIMIZ DEĞİLSİN!”

Show TV’de ekrana gelen, sezon finaline son 3 bölüm kalan, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un yeni bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Cumali ve Yamaç’ın tartışarak gerilimi yükselttiği tanıtımda Yücel, Koçovalılara karşı Azer’le iş birliği yapmak istiyor. Azer ve Yamaç’ın bir futbol maçında karşı karşıya geldiği görülürken, Yamaç’ın “Sen bizim düşmanımız değilsin ama düşmanımız olmak istiyorsan birimizden biri kanar. Ama emin ol, o ben olmam!” sözleri dizinin heyecan dolu yeni bölümünden ipuçları veriyor.

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek 2. sezonun 32. bölümünde Çukur yeni düşmanı Azer Kurtuluş’un şokunu henüz atlatamamışken, Koçovalılar birbirlerinden bugüne kadar verdikleri kayıpların hesabını soracaklar. İdris tüm Koçovalı Kardeşleri eski günlerdeki gibi omuz omuza mücadele etmeleri için sürpriz bir hamleyle buluşturacak. Uluç’un ihanetinin ortaya çıkması herkesi sarsarken, Damla’yı ise büyük bir çıkmazın içine sürükleyecek ve bu durum Cumali ile yakınlaşmasına sebep olacak. Bu sırada Azer’i ziyaret eden Yücel, Koçovalıları yok etmek için boş durmayacak. Timsah’la yolları kesişen Yücel şoke edici bir hamlede bulunacak ve Çukur’da tansiyon yükselecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Hare Sürel, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, Serhat Özcan, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukur’da Yamaç’tan Ezel’deki Ramiz Dayı’yı hatırlatan sahne!

x