Çukurdere dizisi konusu ve oyuncuları fox tv

Çukurdere dizisi konusu nedir? Çukurdere dizisi oyuncular kimler ? Fox TV dizisi Çukurdere hakkında son haberler..

ÇUKURDERE DİZİSİNE SÜRPRİZ İSİMLER!

FOX’un başrollerini Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ayşegül Günay ve Ahu Sungur’un paylaşacağı, Pastel Film imzalı iddialı dizisi ‘Çukurdere’ye usta oyuncu Cihan Ünal ile Anıl İlter de katıldı.

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın üstlendiği Çukurdere’nin çekimleri sürüyor. Oyuncu kadrosunda Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur, Ayşegül Günay, Meral Çetinkaya, Murat Daltaban, Bala Atabek, Sarpcan Köroğlu, Rıdvan Aybars Düzey, Dilhan Aras, Elif Gizem Aykul, Oral Özer, Rozet Hubeş, Funda Eskioğlu, Tahsin Lale, Bulut Akkale, Cansu Kurgun, Sekvan Serinkaya, Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Tuğçe Çelik, Anıl Yıldız, Ebru Emre gibi isimlerin yer aldığı diziye Anıl İlter de dahil oldu.

ÇUKURDERE GENEL KONUSU NEDİR?
Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla onu yetiştiren Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil hizmetçi gibi bir yaşam sürmektedir. Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen günlerden bir gün kapılarını Yiğit adında genç bir avukat çalar.

Gerçek anne babasının kim olduğunu bilmeyen Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söyler. Yiğit getirdiği haberle Damla’ya zorluklarla dolu bambaşka bir dünyanın kapılarını açmakla kalmayacak ona aşık da olacaktır.

FOX’un başrollerini Furkan Palalı, Su Kutlu ve Ahu Sungur’un paylaşacağı, Pastel Film imzalı iddialı dizisi ‘Çukurdere’nin çekimleri sürüyor.

Hayranlarının büyük merakla beklediği dizinin çifti Furkan Palalı ve Su Kutlu ilk kez yan yana görüntülendi.

ÇUKURDERE DİZİSİNDE AYRILIK

FOX TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ”Çukurdere” başlamadan şok bir ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı, kadrosunda Ahu Sungur, Furkan Palalı, Su Kutlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosunda yer alan usta oyuncu Ali Sürmeli ile yollar ayrıldı.

”Çukurdere” yakında FOX TV’de!

ÇUKURDERE DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU

Pastel Film’in Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizisi Çukurdere’nin oyuncu kadrosu belli oldu.

O Hayat Benim dizisinin senaristi Can Sinan’ın yazdığı yeni dizi Çukurdere’de başrollerde Ahu Sungur, Su Kutlu, Murat Daltaban, Ali Sürmeli, Rıdvan Aybars Düzey rol alacak.

Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yapacağı Çukurdere dizisinde, Su Kutlu’nun dedesini ise usta oyuncu Ali Sürmeli canlandıracak. Su Kutlu, son olarak Arkadaşlar İyidir dizisinde rol almıştı.

Su Kutlu

Dizide Ahu Sungur’un yanı sıra genç yeteneklerden Rıdvan Aybars Düzey de rol alıyor. Çekimleri önümüzdeki haftalarda başlayacak olan ve toplam 22 karakterin yer aldığı dizinin senaryo ve cast çalışmaları sürüyor.

Murat Daltaban

Çukurdere dizisi Aralık ayında Fox TV ekranlarında olacak.

Ahu Sungur

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Çukurdere dizisi konusu ve oyuncuları fox tv

x