Dada’da canlı yayında soyunan kızı Okan Bayülgen ikna etti

Beyaz’dan sonra Dada’da canlı yayın eylemi…

07 Şubat 2016 Pazar, 03:55

Okan Bayülgen ile Dada’da canlı yayında sahneye çıkarak üzerini çıkaran genç kadın ilginç bir eyleme imza attı.

Okan Bayülgen’in sunduğu Dada’nın Cumartesi gecesi canlı yayınında ilginç bir eylem girişimi yaşandı. Tolga Tekin, Gamze , Nez ve 7edi, Ceyhun Yılmaz, Fatma Turgut ve You May Kiss The Bride grubu ve Nil Karataş’in konuk olduğu Dada’nın ilk dakikalarında, seyirciler arasında oturan genç bir kız sahneye çıkarak aniden üzerindeki kazağı çıkardı. Konukların şaşkın bakışları arasında sahneye fırlayan ve üzerini çıkaran genç kızı Okan Bayülgen ikna etti. Rejiye yayını kesmemesi uyarısında bulunan Bayülgen “Konuşabilirsin ama soyunma” dedi.

BAYÜLGEN’İN TECRÜBESİ KRİZİ ÖNLEDİ

Genç kızın stüdyo dışına çıkarılmasına izin vermeyen Bayülgen yayını da devam ettirdi. O anlarda kamera ise genç kızdan dönerek stüdyodaki konukları çekti. Okan Bayülgen’in büyük bir soğukkanlılıkla ikna ettiği genç kız, eyleminden vazgeçti. Bayülgen genç kızın üzerine kazağını yeniden giydirdi ve sahnede kendisiyle uzun süre konuşarak ikna etti.

Bayülgen’in bir canlı yayın skandalına dönüşebilecek bu olayı sakince idare etmesi ise takdir topladı.Okan Bayülgen, programında kıyafetini çıkararak eylem yapmak isteyen genç kadını canlı yayını kesmeden konuşarak eyleminden vazgeçirdi. Bayülgen’in sözlerinin ardından eylemci özür diledi.

İŞTE DADA’DA CANLI YAYINDA YAŞANAN O EYLEM

You must be logged in to post a comment Login