Dedemin Fişi filminin fragmanı yayınlandı

16 Aralık 2015 Çarşamba, 10:36

Güldür Güldür Show oyuncularının filmi Dedemin Fişi’nin fragmanı yayınlandı.

Ekranların sevilen komedi programı Güldür Güldür Show oyuncuları Yılmaz Erdoğan imzalı Dedemin Fişi filminde buluştu. Çekimleri Bolu Mudurnu’da yapılan Dedemin Fişi filminin fragmanı da yayınlandı.

Televizyon ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür ekibini biraraya getiren Dedemin Fişi filminin hikayesi Yılmaz Erdoğan’a, yönetmenliği ise Meltem Bozoflu’ya ait. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Dedemin Fişi’nin başrollerinde Ali Sunal, Alper Kul, Özge Borak, Erdem Yener, Doğa Rutkay, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Atilla, Uğur Bilgin ve Ayşen Gruda gibi isimler yer alıyor. Film Malatyalı Çirci Ailesi’nin miras serüvenini konu alıyor.dedemin-fişi-güldür-güldür

Malatyalı Çirci Ailesi’nin serüveni beyin ölümü gerçekleşmiş aile reisi Salih Çirci’nin fişinin çekilmesine karar verilmesiyle başlar. Dört bir yana dağılmış ve hepsi farklı hayallere sahip aile üyeleri bir araya gelir ve daha fiş çekilmeden ortaya çıkan miras kavgaları birbirinden renkli ve komik olaylara sebep olur. Çirçi ailesinin kahkaha dolu miras mücadelesini yönetmen Meltem Bozoflu beyazperdeye taşıyacak. Dedemin Fişi filmi 22 Ocak 2016’da izleyiciyle buluşacak.
DEDEMİN FİŞİ FİLMİ FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login