Deli Gönül dizisi konusu ve oyuncuları

Yeni yaz dizisi Deli Gönül’ün yayın tarihi belli oldu..İşte konusu ve oyuncuları

17 Haziran 2017 Cumartesi, 00:06

Deli Gönül dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Fox TV’nin Deli Gönül dizisinden yeni haberler.. i

Fox TV ekranlarında Deli Gönül isimli yeni bir dizi başlıyor. Deli Gönül dizisinde başrolleri güzel oyuncu Tuvana Türkay ile Murat Ünalmış paylaşıyor. Hatay’ın Antakya ilçesi ve İstanbul’da çekilen Deli Gönül dizisinin yayın tarihi de belli oldu.

Deli Gönül,  4 Temmuz Salı akşamı saat 20.00’de Fox ekranlarında olacak.

Yapımcılığını 25 Film’in, senaryosunu Alican Yaraş’ın, yönetmenliğini Selim Demirdelen’in üstleneceği dizinin başrollerinde ise ‘Şöhret’ ve ‘Yer Gök Aşk’ta rol alan Murat Ünalmış ile ‘Yer Gök Aşk’ ve ‘Kara Para Aşk’ta rol alan Tuvana Türkay yer alacak. Tuvana Türkay son olarak Ata Demirer’le birlikte Olanlar Oldu filminde başrol oynamıştı.

DELİ GÖNÜL 1. BÖLÜM FRAGMANI

DELİ GÖNÜL DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Rahşan Çiğdem İnan, Barış Pirhasan ve Selim Demirdelen imzasını taşıyan, yönetmenliğini Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan’ın üstlendiği dizinin başrollerini Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay paylaşıyor.
Dizi, her şeyini kaybetmiş bir öğretmenin öyküsü ekrana taşınacak.

Murat Ünalmış’ın canlandıracağı karakteri merkezine alacak dizinin öyküsü hayatında sevdiği, değer verdiği her şeyi kaybetmiş bir öğretmenin İstanbul’a taşınıp bir özel okulda göreve başlamasıyla başlayacak. Dram ağırlıklı olacak dizi büyük şehir hayatına alışmaya çalışan öğretmenin verdiği hayat mücadelesini konu alacak.

Yakında FOX’ta yayınlanacak olan “Deli Gönül” dizisi, Antakya’dan İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek bir aşk hikayesini ekranlara getirecek! 25 Film’in yapımcılığını, Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan kaleme alıyor. “Deli Gönül”ün oyuncu kadrosunda başrol oyuncuları Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın yanı sıra Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Mine Tüfekçioğlu, Barış Yalçın, Zuhal Yalçın, Yılmaz Şerif, Hayal Ada Topakkaya gibi usta ve genç birçok oyuncu yer alıyor.

Yakışıklı oyuncu Murat Ünalmış, “Bir dizinin olmazsa olmazlarından biri ekip olabilmek ve sette uyumla çalışmaktır. Çünkü izleyici o enerjiyi her zaman hisseder. Ne mutlu ki sete çıktığımız ilk günden beri ekip olarak çok güzel bir uyum yakaladık. Büyük bir heyecan ve keyifle çalışıyoruz. Umarım bu güzel enerjimiz izleyiciye de yansır. Çok inandığım bir projenin içinde olduğum için ve böyle güzel bir ekiple çalıştığım için çok mutluyum” dedi.

DELİ GÖNÜL FOX TV
Fox TV ekranlarında Deli Gönül isimli yeni bir dizi başlıyor. Yaz sezonunda ekrana gelmesi beklenen Deli Gönül dizisinde başrolleri güzel oyuncu Tuvana Türkay ile Murat Ünalmış paylaşıyor.
Dizi, her şeyini kaybetmiş bir öğretmenin öyküsü ekrana taşınacak.

Tuvana Türkay ise, “Böylesine bir seti çok özlemişim. Hatay bizi ilk günden bağrına bastı. Çok uzun bir aranın üstüne sonunda inandığım bir senaryo ve ekiple beraberim” diyerek heyecanını dile getirdi.

DELİ GÖNÜL DİZİSİNE YENİ OYUNCU

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, başrollerini Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay gibi isimlerin üstleneceği yeni dizi Deli Gönül’e yeni bir isim dahil oldu.

25 Film’in yapımcılığını, Alican Yaraş’ın ise senaryosunu üstlendiği diziye son olarak Yaz’ın Öyküsü ve Sevda Kuşun Kanadında dizileriyle hatırladığımız Tolga Ortancıl dahil oldu.

Deli Gönül yakında FOX’ta.

TUVANA TÜRKAY KİMDİR OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

1990 yılında Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olarak İstanbul’da doğan Tuvana Türkay, önce İstanbul Güneş Koleji’ni bitirdikten sonra eğitimine Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde devam etmiştir.

2009’da yayınlanmaya başlayan Ayrılık dizisinde Kevok karakterini, 2011-2012 yıllarında ise Yer Gök Aşk dizisinde Bade Palalı karakterini canlandırmıştır. 2014-2015 yılında Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar karakterini canlandırmıştır .Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenen Türkay, 2015 yılında Enbe Orkestrası’nın albümünde sözü müziği kendisine ait olan Ara Ne Olursun isimli parçayı seslendirmiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Daha sonra Mustafa Ceceli aranjörlüğünde “tuana” şarkısını coverlamıştır Ayrıca şarkı sözü ve beste de yapmaktadır.

Tuvana Türkay Diziler
2009     Ayrılık     Kevok
2010     Nakş-ı Dil Sultan     Nakş-ı Dil Sultan
2010-2012     Yer Gök Aşk     Bade Palalı Hancıoğlu
2014     Kara Para Aşk     Bahar Çınar
2016     Oyunbozan     Ece

Tuvana Türkay Filmler

2013     Eksik Sayfalar     Ayşegül
2015     En Güzeli     Gizem
2015     Güvercin Uçuverdi     Sema Taşkın
2015     Bizans Oyunları (Geym Of Bizans)     Ayçörek Hatun
2016     Somuncu Baba Aşkın Sırrı     Necmiye
2016     Sen Sağ Ben Selamet
2017     Olanlar Oldu     Aslı

MURAT ÜNALMIŞ KİMDİR OYNADIĞI DİZİLER

Çocukluğu Kayseri’de geçen ve aslen de Kayserili olan Murat Ünalmış, ortaokul dönemi sonrasında İstanbul’a gelmiştir. Lise yıllarında profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol oynamıştır. Ardından Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Ünalmış, üniversite eğitiminden sonra Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitim sürecinin paralelinde; Hayat Bağları, Sınırlı Aşk, Kurşun Yarası dizilerinde ve “Üç Kadın”, “Deli Duran”, “Sen Ne Dilersen” adlı sinema filmlerinde rol almıştır.

Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Güneşi Gördüm filminde geniş kitlelerce tanınmış ve aynı yönetmenin filmi olan New York’ta Beş Minare filminde de rol almıştır. Yer gök aşk dizisinde başrol oynamıştır. Aynı dizide başrolü paylaştığı Birce Akalay ile evlenmiştir.Evlilikleri 1,5 yıl sürmüştür. TRT 1’de yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında adlı dizide başrol oynamıştır.
Sevda Kuşun Kanadında – 2016 (Arif Ünlü)
Seddülbahir 32 Saat – 2016 (Mahmut Sabri)
Babalar ve Evlatları – 2012
Yer Gök Aşk – 2010 (Yusuf Hancıoğlu)
Kasaba
Rüzgâr
Sır Gibi
Şöhret
Üç Kadın
Deli Duran
Sınırlı Aşk
Kurşun Yarası – 2003

You must be logged in to post a comment Login