Demet Akalın hangi kanalda evlilik programı sunacak?

Bir televizyon kanalı ünlü şarkıcı Demet Akalın‘a evlilik programı sunması için rekor bir teklifte bulundu.

İzdivaç programlarının devam edip etmemelerinin tartışıldığı gün yeni bir izdivaç sürprizi gündeme geldi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın’a rekor bir ücretle izdivaç programı sunması teklif edildi. Akalın’a yapılan teklifin aylık 1 milyon lira olduğu belirtildi.

“HALA DÜŞÜNÜYORUM AMA TEKLİF ÇOK CAZİP”
Kanal D’deki Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanan Demet Akalın, İzdivaç programı sunması için teklif aldığını doğruladı ve “Hala düşünüyorum. Ama teklif çok çok cazip” dedi. Programın sunucularından Müge Dağıstanlı’nın “Demet bu sektörde bir kişiye aylık 1 milyon lira teklif edildi, o zaman senin rakamın bundan daha yüksek” dedi.

“SEDA ABLALAR, ESRALAR BU PARAYI KAZANIYORSA…”

Demet Akalın, bu soruya cevap verirken rakam belirtmedi, “O ayarda bir şey” demekle yetindi. Program yapmak konusundaki tek endişesinin kızı Hira’nın programına nasıl uyacağı olduğunu belirten Demet Akalın, “Seda (Sayan) ablalar, Esralar gerçekten bu paraları kazanıyorsa ben işi gücü bırakır bu işi yaparım” dedi.

DEMET AKALIN FOX TV’DE Mİ EVLİLİK PROGRAMI SUNACAK? 
Demet Akalın teklifi getiren kanalın ismini açıklamadı ancak Star TV’de Zuhal Olcay’ın, Show TV’de Seda Sayan’ın, atv’de ise Esra Erol’un program yaptığı gözönüne alınırsa bu teklifi getiren kanalın Fox TV olması büyük ihtimal olarak gözüküyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Demet Akalın hangi kanalda evlilik programı sunacak?

x