Deniz Seki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde

Cezaevindeki Deniz Seki dünyada bir ilke imza attı

08 Aralık 2015 Salı, 02:47

Cezaevinde hükümlü olarak yatan Deniz Seki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak.

DENİZ SEKİ İÇİN ÜNLÜLERDEN DUYGUSAL MESAJLAR-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünde Deniz Seki cezaevinde kamera karşısına geçti.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 15. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Deniz Seki Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz  (1)

Tam 13 aydır tutuklu bulunan sanatçı Deniz Seki, cezaevi ortamında ilk kez atv dizisi için yapılan çekimlerde görüntülendi. Seki, böylece hayranlarıyla atv ekranlarından hasret giderecek. Seki, atv’nin izlenme rekorları kıran dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın cezaevinde yapılan 14’üncü bölümünde konuk oyuncu oldu. Böylece dünyada ilk defa, ünlü bir mahkûm cezaevindeyken bir dizide rol aldı. Dizinin sahneleri Seki’nin kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda çekildi. Seki, dizide Meryem Çakırbeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır’ın koğuş arkadaşı olarak izleyenlerin karşısına geçti.Deniz Seki Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz  (4)

Seki, cezaevinde yazıp bestelediği şarkıyı da ilk kez dizide seslendirecek. Senaryonun çekimi için dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz, önce Seki’nin ailesi ve avukatları ile temasa geçti. Ardından Adalet Bakanlığı’ndan özel izin aldı. Daha sonra dizi çekimleri için cezaevinde bulunan dizi oyuncularıyla Seki’ye haber gönderildi. Deniz Seki Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz  (6)Seki’nin de durumuna sıcak bakmasıyla herkesten sır gibi saklanan çekimler geçen perşembe ve cuma günleri Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda gerçekleşti.Deniz Seki Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz  (9)

AĞLATAN REPLİK
Senaryoda Deniz Seki’nin içerde bugüne kadar yaşadığı, duyduğu gördüğü gerçek hikâyelerden izlere yer verildi. Deniz Seki’nin dizide en ses getirecek repliği ise Hallac-ı Mansur’a ait: “Cehennem sadece acı çektiğimiz yer değildir… Acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir…”Deniz Seki Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz  (7)

DÜNYA TARİHİNDE BİR İLK
atv’nin reyting rekoları kıran dizisi “Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz”ın yarın akşam izleyicisiyle buluşacağı 14. bölümünde, dünya televizyon tarihinde bir ilk yaşanacak. “Uyuşturucu ticareti yapma” suçlamasıyla 16 Kasım 2014’te tutuklanarak cezaevine gönderilen Seki, tutukluyken kamera karşısına geçen ilk ünlü mahkûm olarak tarihe geçecek.Deniz Seki Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz  (5)

You must be logged in to post a comment Login