Designated Survivor dizisinin konusu ve oyuncuları

26 Eylül 2016 Pazartesi, 01:30

Designated Survivor dizisinin konusu ne? Designated Survivor dizisinde hangi oyuncular rol alıyor? Designated Survivor dizisini izle. Designated Survivor dizisiyle ilgili bilgiler bu haberde…

Kiefer Sutherland’i yeniden izleyici ile buluşturan Designated Survivor dizisi yayınlanmaya başladı.

DESIGNATED SURVIVOR DİZİSİNİN KONUSU

Dizi, Amerika’da gerçekleşen kongre saldırısından sonra kendini bir anda başkan koltuğunda bulan Tom Kirkman’ın hem ülkeyi gelecekteki terör saldırılarından korumaya çalışmasını hem de kişisel çatışmalarını konu alıyor.

designated-survivor2

Designated Survivor’da Sutherland’e eşi rolünde Natascha McElhone, yardımcısı rolünde Kal Penn, terör saldırılarını araştıran FBI ajanı rolünde Maggie Q eşlik ediyor.

DESIGNATED SURVIVOR DİZİSİNİN OYUNCULARI

Guggenheim’in başlıca çalışmaları arasında Safe House (2012), Stolen (2012) ve Bad Boys 3 (2017) gibi izleyicileri etkilemeyi başarmış filmler sayılabilir. Guggenheim ile birlikte Simon Kinberg (The Martian, X-Men, Days Of Future Past), Kiefer Sutherland, Suzan Bymel, Mark Gordon ve Amy Harris’in yönetici yapımcı olarak görev aldığı dizinin üretimi ABC Studios, Mark Gordon Company, Genre Films ve Entertainment 360 şirketleri tarafından yapılmaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Paul McGuigan oturmaktadır.

designated-survivor1

14 Aralık 2015 tarihinde sipariş edilen dizinin başrolünde “24” dizisi ile bilinen Emmy ve Altın Küre ödüllü İngiliz doğumlu Kanadalı aktör Kiefer Sutherland rol almaktadır. Kadın başrolünde ise “Nikita” dizisinde canlandırdığı “Nikita” karakteri ile bilinen Amerikalı aktris Maggie Q bulunmaktadır. Diğer ana karakter oyuncuları ise Kal Penn (House), Natascha McElhone (Californication), Italia Ricci (Chasing Life), Adan Canto (Blood & Oil, The Following, Second Chance), LaMonica Garrett, Mckenna Grace (CSI: Cyber) ve Tanner Buchanan olarak sıralanmaktadır.

maggie-q

Maggie Q – Designated Survivor

designated-survivor4

Kiefer Sutherland – Designated Survivor

natascha-mcelhone

Natascha McElhone – Designated Survivor

You must be logged in to post a comment Login