Dilara Gönder’den sürpriz ayrılık kararı

19 Aralık 2015 Cumartesi, 01:00

Dilara Gönder 5 yıldır sunuculuk yaptığı NTV’den ayrıldı.

5 yılı aşkın süredir NTV’de görev alan Dilara Gönder kanalla yollarını ayırdı. Dilara Gönder yeni projelerde görüşmek üzere diyerek kanala veda etti.

Aynı zamanda oyunculuk yapan başarılı sunucu 5,5 yıldır çalıştığı Doğuş Grubu’ndan ayrıldığını kendi Twitter ve Instagram hesabından duyurdu. NTV’de “Zor İşler” ve “Yeter ki İste” gibi projelere imza atan ve yakın zamanda da tiyatro sahnesinde izleyici ile buluşan Gönder’in önümüzdeki günlerdeki projeleri de merak konusu oldu. Gönder mesajında, ‘NTV’den gitme vakti. Beraber çalıştğım tüm arkadaşlarıma ve tüm Doğuş Grubuna bana kattıkları için çok teşekkür ederim. Yollarımız açık olsun’ yazdı.

Dilara Gönder geçtiğimiz haftalarda tiyatroya da adım atmıştı. Güzel sunucu Bekarlığa Veda isimi tiyatro oyununda rol alıyor.  Gaye Cankaya’nın yönettiği, genel sanat yönetmenliğini de deneyimli oyuncu Levent Özdilek’in üstlendiği oyunda, Dilara Gönder ile birlikte Akasya Asiltürkmen, Özden Ünaldı, Merve Engin, Berke Üzrek ve usta oyuncu Parla Şenol yer alıyor.

dilara-gönder

 

You must be logged in to post a comment Login