Diriliş Ertuğrul 80. bölümde Bamsı Beyrek ölecek mi?

TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un 80. bölümünde Nurettin Sönmez’in oynadığı Bamsı Beyrek karakteri ölecek mi? İşte yeni bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul’un 80. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla Bamsi ölecek mi soruları sorulmaya başlandı. Zindanda kurtulan Bamsi’nin tek başına verdiği mücadele izleyenleri heyecanlandıracak. Peki Bamsi gerçekten ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinin önemli isimlerinden olan ve Nurettin Sönmez’in canlandırdığı Bamsı Beyrek karakteri Vasilius tarafından tuzağa düşürülüyor ve zindana atılıyor. 8 Mart Çarşamba yayınlanan bölümün ardından Bamsı Beyrek’in akıbeti merak ediliyor. Ölüp ölmeyeceği merak edilen Bamsı Beyrek’in diziye devam edileceği tahmin ediliyor.

Dizinin sona ermesi ile beraber sosyal medyada Bamsı Alp’in başına gelenler geceye damgasını vurdu. Komutan Vasilyus’un ”Bamsı bana lazım olacak” sözleri onun ölmeyeceğini akıllara getiriyor. Öte yandan Ural’ın en yakın adamı olarak Batuhan karakterini canlandıran ve daha sonradan araları bozulan ve düşman olan Osman Albayrak diziye veda etti.

Vasilius’un desteğiyle Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır? Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul’un elinden bir şey gelmemektedir. Peki Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Diriliş Ertuğrul 80. bölümde Bamsı Beyrek ölecek mi?

x