Diriliş Ertuğrul’a 2 ödül birden

02 Aralık 2015 Çarşamba, 13:37

Sanat, spor, müzik, siyaset ve iş dünyasının en iyilerinin belirlendiği Moon Life Dergisi’nin ödül töreninde Diriliş Ertuğrul Dizisi’nin Süleyman Şah’ı Serdar Gökhan Meslek Yaşam Onur Ödülü’nü, dizinin Tuğtekin’i Uğur Güneş ise En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülünü aldı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ödül töreni Maslak Steigenberger Hotel’de Özlem Yıldız’ın sunuculuğunda gerçekleşti. Birçok ünlü ismi bir araya getiren törende Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncularından Serdar Gökhan, Tolga Sala, Uğur Güneş, Melih Özdoğan ve Atilla Kılıç da yer aldı.

Törende, Meslek Yaşam Onur Ödülü’nü Serdar Gökhan alırken En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü Uğur Güneş’in oldu. İçinde yer aldıkları projeden oldukça mutlu olduklarını dile getiren Diriliş Ertuğrul dizisinin Tuğtekin’i Uğur Güneş dizinin ve reytinglerin çok güzel gittiğini ifade etti. Dizide Samsa karakterini canlandıran Melih Özdoğan ise, güzel ve yoğun bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini ve kendi kişiliğine yakın bir karaktere hayat verdiğini belirtti. Boğaç karakterini canlandıran Atilla Kılıç ise çekimlerin çok keyifli devam ettiğini ve kendilerine pek çok şey kattığını dile getirdi. ‘’Çok iyi at binebiliyoruz, kılıç kullanıyoruz, dövüş sanatlarını öğreniyoruz’’ diyen Kılıç, bu proje ile birlikte oyunculuk dışında çok fazla kazanımları olduğunu belirtti.

You must be logged in to post a comment Login