Diriliş Ertuğrul’da Engin Altan Düzyatan nasıl ayrılacak? Diriliş Osman ne zaman?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan diziye veda ediyor iddiası sosyal medyada olay oldu. Peki Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul’dan ayrılıyor mu? Diriliş Osman ne zaman başlıyor? Engin Altan Düzyatan yerine Burak Özçivit mi geliyor? İşte Diriliş Ertuğrul yeni sezon hakkında merak edilenler.

TRT’1 ekranlarında yaklaşık 3 sezondur fırtınalar estiren ve en çok izlenen dizilerin başında gelen Diriliş Ertuğrul hakkında çıkan haberler izleyicinin kafasını karıştırdı. Başarılı performansı ile alkış toplayan Engin Altan Düzyatan, diziye veda mı ediyor?

Diriliş dizisi hakkında her gün ortaya değişik iddialar atılıyor. Bunlardan en çok dikkat çekeni ve konuşulanı ise başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın diziye bu sezon veda edeceği oldu.

Daha sezon başında dizi başlamadan önce kadroya Burak Özcivit’in geleceği, Engin Altan Düzyatan’ın ise dizinin kadrosundan çıkarılacağı günlerce konuşulmuştu. Hatta Burak Özcivit’in o dönem sakallarını uzatması diziye hazırlık olarak yorumlanmıştı.

Engin Altan Düzyatan’a diziden ayrılacağı iddiaları sorulunca da söylentileri kesin bir dille yalanlamış: Dizi devam ediyor ben de kadrodayım diyerek adeta Burak Özcivit’e gönderme yapmıştı.

Bu açıklamanın ardından Burak Özcivit ile Engin Altan Düzyatan’ın arası açılmış ikili yanyana hiç görülmemiş ve birbirleri hakkında açıklama yapmaktan kaçmışlardı.

Diriliş Ertuğrul dizisi için artık son karar verildi. Aynı dizide birlikte rol almak istemeyen Burak Özcivit ve Engin Altan Düzyatan için formül bulundu.

Yeni sezonda dizinin adı değişecek. Halime Sultan’ın ölümünde olduğu gibi dizide işlenen tarih de değişecek. Ertuğrul Gazi bu sezon sonunda final de ölecek.

Böylece Engin Altan Düzyatan diziye veda edecek. Gelecek sezon ise Diriliş Osman başlayacak ve başrolde Burak Özçivit rol alacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Diriliş Ertuğrul’da Engin Altan Düzyatan nasıl ayrılacak? Diriliş Osman ne zaman?

x