baby sensory

Diriliş Ertuğrul’da Saadettin Köpek’in ölüm sahnesi!

Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Bey sonunda Saadettin Köpek’i öldürdü

19 Nisan 2018 Perşembe, 01:00

Diriliş Ertuğrul dizisinde Saadettin Köpek dönemi bitti! Diriliş Ertuğrul’un 115. bölümünde, Ertuğrul Bey Saadettin Köpek’i başını keserek öldürdü. Saadettin Köpek’in ölümü sosyal medyayı salladı!

Diriliş Ertuğrul dizisinin 18 Nisan Çarşamba ekrana gelen 115. bölümü nefesleri kesti. Selçuklu Devleti’nin başına geçmek isteyen Saadettin Köpek, Ertuğrul’a tuzak kurdu. Ancak Ertuğrul ve alpleri Köpek’in tüm adamlarını öldürdü.

SAADETTİN KÖPEK’İN ÖLÜMÜ

Kaçmaya çalışan Köpek’i ise Ertuğrul yakaladı ve ikili arasında kılıçlar çekildi. Günalp Bey’in Saadettin Köpek’in gerçek yüzünü gördü ve şehzadeliğini ilan ettiğini anladı. Günalp ve Saadettin karşı karşıya gelince ipler koptu ve Saadettin Sultan’ı öldürttüğünü de itiraf etti. ‘O taht benim hakkım. Bana itaat edeceksin ve Ertuğrul’u öldüreceksin’ diyen Köpek’e Günalp Bey ‘Bunun bedelini ödeyeceksin’ dedi. Ertuğrul Bey’e seslenen Günalp, ‘Bu it senin pusatının hakkıdır’ dedi ve Ertuğrul Bey ile Saadettin Köpek karşı karşıya kaldı. O anlarda ise Ertuğrul Bey kılıcıyla Köpek’in başını keserek öldürdü.

You must be logged in to post a comment Login