e
sv

Doğduğun Ev Kaderdindir’e bomba transfer! Ebru Cündübeyoğlu Doğduğun Ev Kaderdindir dizisinde Özlem Tunahan Poyraz’ı canlandıracak

TV8’de çarşamba akşamları ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisine ünlü oyuncu Ebru Cündübeyoğlu da katıldı. Ebru Cündübeyoğlu, Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerde oynadığı Doğduğun Ev Kaderdindir dizisinde Barış ve Savaş’ın ablası Özlem Tunahan Poyraz karakterini canlandıracak.

OGM Pictures’ın yapımını, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda da Çağrı Bayrak’ın oturduğu “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisine yeni bölümde Ebru Cündübeyoğlu katılıyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR’DE BARIŞ VE SAVAŞ’I ABLASI ÖZLEM KİM?

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin yeni bölümünde Ebru CündübeyoğluÖzlem Tunahan Poyraz” karakteriyle karşımıza çıkıyor. Barış ve Savaş’ın ablası olan Özlem, aile geleneği avukatlığını sürdüren hırslı bir kadındır. Özlem uzaktan da olsa hep ailesini koruyup kollayan güçlü bir kadındır. Kardeşlerini çok sevse de kimi zaman onlara abladan çok idareci gibi yaklaşmaktadır.

 

Özlem, zamanla şirkete de gidip gelmeye başlayacak, yönetimsel konularda Zeynep ile didişecektir.

Özlem: Alman lisesinden mezundur, master’ını Almanya’da yapmış, alman disiplini almıştır ve ona kalırsa Berlin Duvarı yeniden örülmelidir: Barış ve Zeynep’in arasına.

Doğduğun Ev Kaderindir’in başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk yer alıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Doğduğun Ev Kaderdindir’e bomba transfer! Ebru Cündübeyoğlu Doğduğun Ev Kaderdindir dizisinde Özlem Tunahan Poyraz’ı canlandıracak

x