baby sensory

Doksanlar dizisi bitiyor mu?

ATV’nin bir yıldır yayınlanan sevilen dönem dizisi Doksanlar’da şok gelişme…

30 Nisan 2014 Çarşamba, 14:45

ATV’de yayınlanan Doksanlar dizisi bitecek mi? Doksanlar neden bitiyor? Doksanlar dizisi ne zaman bitecek ne zaman final yapacak?

TVAktuel.com ÖZEL HABER-ATV’de geçtiğimiz yaz Haziran ayında yayınlanmaya başlayan Doksanlar dizisi ekrana veda ediyor. Ünlü yapımcı Birol Güven’in çok izlenen ‘Seksenler’ dizisinden sonra büyük umutlarla ve yatırımla ekrana sürdüğü ‘Doksanlar’ dizisinde veda vakti geldi. Başrollerinde Ümit Erdim, Derya Şensoy, Deniz Oral, Esra Değirmencioğlu, Renan Bilek, Erkan Köse, Pelin Öztekin, Açelya Akkoyun gibi oyuncuları rol aldığı dizide son set günü yaşandı. Darıca’da kurulan dev setinde ünlü oyuncular son defa çekimler için bir araya geldi. Dizinin final bölümünün çekimleri de tamamlandı.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ REYTİNGLER DÜŞTÜ

İlk önce Çarşamba akşamları yayınlanan Doksanlar dizisi daha sonra gün değiştirmişti. Son olarak Pazar akşamları yayınlanan dizinin reytinglerinde de düşüş yaşanmıştı. Son iki hafta Total’de ilk 10’a giremeyen dizi, 27 Nisan’daki bölümüyle Total’da 10. AB’de ise 15. sırada yer bulabilmişti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...