Dolunay dizisi konusu ve oyuncuları

Dolunay dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Star TV Dolunay dizisi hakkında tüm haberler…

Star TV ekranlarında başlayacak olan yeni yaz dizisi Dolunay‘ın yayın tarihi ve günü belli oldu. Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı Dolunay dizisi ilk bölümüyle 4 Temmuz Salı akşamı yayınlanacak.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, No Dokuz imzalı projenin ismini Türkan Şoray’ın koyması da Dolunay’ı özel kılıyor.  Birbirlerini görmeden, yemek aracılığı ile tanışan Nazlı ile Ferit’i tesadüfler karşı karşıya getirecek.  Ferit’in (Can Yaman) özel aşçısı olarak işe alınan Nazlı (Özge Gürel), Ferit’in titiz ve milimetrik düzenine alışabilecek mi?

DOLUNAY DİZİSİ KONUSU

Ferit Aslan (Can Yaman), işindeki mükemmel düzeni evinde de arayan başarılı bir iş adamıdır. Evinde her gün o gelmeden önce yemeğini yapacak bir aşçı çalışır. Ama Ferit’in titizliği ve mükemmeliyetçiliği yüzünden hiçbiri uzun süre çalışamaz. Gastronomi bölümü yüksek lisans öğrencisi Nazlı (Özge Gürel) ise arkadaşı ve kardeşiyle yaşadığı evi çekip çevirebilmek için acilen iş aramakta ama dediğim dedik tavırları yüzünden bulduğu işlerde tutunamamaktadır. Birbirine zıt bu iki insanın yolu Ferit’in mutfağında kesişir.

Didişmeyle başlayan iş ilişkisi Nazlı’nın yemek konusundaki yeteneği sayesinde uzun soluklu olacak gibi gözükürken, dolunaylı bir gecede Nazlı ve Ferit kendilerini aşkın kollarında bulur. Ancak aşk; milyon liralık projelerden de mutfakta yemek yapmaktan da çok daha çetrefilli bir meseledir.

Yaşanan yanlış anlamalar bir gece yarısı; dolunayın altında, kendilerini içinden çıkamayacakları karışık bir durumun içinde bulmalarına neden olur!

No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Dolunay’da Necip Memili, Hakan karakterine hayat verecek.

Ferit’e rakip hırslı bir adam: Hakan
Hırslı bir yapısı olan Hakan, kendine güvenen, tuttuğunu koparan biri. Ferit’le (Can Yaman) Nilüfer’in yolları ayrılınca da harekete geçmiş ve Nilüfer ile yaptığı evlilik sonrasında da Ferit’e olan takıntısı artarak devam etmiştir. Hakan (Necip Memili) Ferit’e rakip olan büyük bir şirketin patronudur. Sürprizli bir aşkı konu alan ve yaz ekranında seyirciyi heyecanlı bir bekleyişe sürükleyecek Dolunay’ın eğlenceli tanıtımı şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başladı.

Başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel’e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül, Irmak Ünal, Mert Yavuzcan eşlik edecek.

DOLUNAY DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Dolunay’da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel’e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül, Irmak Ünal, Mert Yavuzcan eşlik edecek.

DOLUNAY DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Nazlı ile Ferit’in imkansız aşkı
Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

HAKAN KURTAŞ DOLUNAY DİZİSİNDE

Star TV’nin yeni ve iddialı dizisi ”Dolunay”a yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını Yağmur Ünal ve Med Yapım’ın ortaklaşa üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, başrollerinde Özge Gürel, Can Yaman, Türkü Turan, Balamir Emren ve Mert Yavuzcan’ın yer aldığı ‘Dolunay’ dizisine kadrosuna daha önce Bir Çocuk Sevdim, A.Ş.K. dizilerinde rol alan Hakan Kurtaş dahil oldu.

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Silivrili bir ailenin kızıdır. Liseyi bitirene kadar Silivri’de yaşadı. Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. “Kızım Nerede” dizisinde “Zeynep” karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Daha sonra “Huzur Sokağı” ve “Muhteşem Yüzyıl” dizilerinde oynamıştır. 2014 yılında ” MedCezir” dizisinde “Ada” karakterini canlandırdı. Yine 2014 yılında “Kiraz Mevsimi” dizisinde başrol oyuncusu oldu ve “Öykü” karakterini canlandırmaya başladı.

Güzel oyuncu Özge Gürel FOX TV’nin yeni gençlik dizisi Kiraz Mevsimi’nde rol almıştı

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümü mezunudur. Dans ve şan dersi almakta ve diksiyon çalışmaktadır.

Diziler
Kızım Nerede “Zeynep” karakterinde
Huzur Sokağı
Muhteşem Yüzyıl
Medcezir “Ada” karakterinde (2014)
Kiraz Mevsimi Öykü Acar (2014-günümüz)

CAN YAMAN KİMDİR?

İnadına Aşk adlı dizide Yalın Aras adlı karakteri canlandıran yakışıklı ve başarılı oyuncu Can Yaman, 06 Ocak 1989 yılında İstanbul Suadiye’ de dünyaya gelmiştir. Can Yaman’ ın Büyükannesi Makedon, Büyükbabası Üsküp Priştinali ve Yugoslav kökenlidir. İlk ve orta öğretimini Bilfen Kolejinde tamamlamıştır. Gönül İşleri, İnadına Aşk ve Hangimiz Sevmedik dizilerinde rol alan Can Yaman’ın son dizisi ise Dolunay oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Dolunay dizisi konusu ve oyuncuları

x