Dolunay dizisine yeni güzel

Star TV’nin yeni yaz dizisi Dolunay’ın kadrosuna güzel oyuncu Gamze Aydoğdu da katıldı.

Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı Dolunay dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı.

Star TV ekranlarında 3. bölümüyle ekrana gelen Dolunay dizisine, daha önce ‘Sen Sağ Ben Selamet’ filminde rol alan Gamze Aydoğdu, dadı karakteriyle katıldı. Dolunay dizisi 4. bölümüyle 25 Temmuz Salı akşamı ekranlarda olacak.

DOLUNAY 4. BÖLÜM FRAGMANI

DOLUNAY DİZİSİ KONUSU

Ferit Aslan (Can Yaman), işindeki mükemmel düzeni evinde de arayan başarılı bir iş adamıdır. Evinde her gün o gelmeden önce yemeğini yapacak bir aşçı çalışır. Ama Ferit’in titizliği ve mükemmeliyetçiliği yüzünden hiçbiri uzun süre çalışamaz. Gastronomi bölümü yüksek lisans öğrencisi Nazlı (Özge Gürel) ise arkadaşı ve kardeşiyle yaşadığı evi çekip çevirebilmek için acilen iş aramakta ama dediğim dedik tavırları yüzünden bulduğu işlerde tutunamamaktadır. Birbirine zıt bu iki insanın yolu Ferit’in mutfağında kesişir.

Didişmeyle başlayan iş ilişkisi Nazlı’nın yemek konusundaki yeteneği sayesinde uzun soluklu olacak gibi gözükürken, dolunaylı bir gecede Nazlı ve Ferit kendilerini aşkın kollarında bulur. Ancak aşk; milyon liralık projelerden de mutfakta yemek yapmaktan da çok daha çetrefilli bir meseledir.

Yaşanan yanlış anlamalar bir gece yarısı; dolunayın altında, kendilerini içinden çıkamayacakları karışık bir durumun içinde bulmalarına neden olur!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Dolunay dizisine yeni güzel

x