Dostlar Durağı dizisi konusu ve oyuncuları

Dostlar Durağı dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Alişan ve Çağla Şikel’in dizisi Dostlar Durağı’nda kimler oynuyor. Kanal D Dostlar Durağı dizisi hakkında son haberler..

Alişan ve Çağla Şikel’in dizisi Dostlar Durağı’nda yeni gelişme…

Alişan ve Çağla Şikel’i Cennet Mahallesi’nden sonra yeniden buluşturacak yeni dizinin adı değişti. Daha önce Sarı Melekler olarak duyurulan dizinin adı Dostlar Durağı oldu. Yönetmenliğini Ayhan Özen’in yapacağı komedi dizisinde Alişan bir taksiciyi canlandıracak.

Dostlar Durağı’nın oyuncu kadrosunda Alişan, Çağla Şikel, Hande Katipoğlu, Irina Ivkina, Zeynep Eronat, İnan Ulaş Torun, Ceyhun Fersoy, Buse Varol,Turan Özdemir ve Tayfun Sav’ın yer alıyor. Diziye son olarak ise, Çok Güzel Hareketler Bunlar’la tanınan Ersin Korkut da katıldı.

Dizide Çağla Şikel, Alişan’ın yengesi rolünde olacak.  Şikel, Alişan’ın yengesi kuaför Seher rolüne hayat verecek.

“Sarı Melekler”de yaşadığı mahallede herkesle kavga edecek olan Şikel, zaman zaman da üç kağıtçı eşi Çetin’i dövecek. Dizide Yamaç adında fırlama bir de oğlu olan Şikel, pastane işleten eltisi Füsun’la da geçinemeyecek. Tam bir aile komedisi olan dizi yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak.

DOSTLAR DURAĞI DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Deniz Çelebi ve Levent Gürkan’ın yöneteceği Dostlar Durağı dizisinde Alişan, taksici Metin rolüne hayat verecek. Kendisinin dürüst kişiliğine tamamen zıt olan kardeşi Çetin’le aynı durakta taksicilik yapan Alişan’ın eşi Füsun’u ise Hande Katipoğlu canlandıracak. Dizide gözü eşinden başkasını görmeyen Alişan’ın Bilge adında bir de kız çocuğu olacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Dostlar Durağı dizisi konusu ve oyuncuları

x