Dünya şampiyonu boksör Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde

Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde başarılı Türk boksör Avni Yıldırım, diziye konuk oluyor. Yeni bölümde, ünlü boksör, Şampiyon Spor Salonu’nda Ali (Kerem Bürsin) ve Şahin’i (Gürkan Uygun) ziyaret edecek.

Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’, ünlü Türk boksör Avni Yıldırım’ı ağırlayacak. Dünya çapında pek çok başarıya imza atan Yıldırım, geçtiğimiz ay Dünya Boks Federasyonu (WBC) Süper Orta Sıklet Uluslararası Gümüş Kemer maçında, rakibini nakavtla yenerek unutulmaz bir başarıya imza atmıştı.

Bu heyecan dolu karşılaşma öncesi Kerem Bürsin de sosyal medya üzerinden “Kardeşim! Gururumuzsun… Hep yanındayız!” sözleriyle ünlü boksörü desteklemişti. Avni Yıldırım, şimdi de ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümüne konuk olacak. Şampiyon boksörümüz, senaryo gereği kariyerini anlatan belgeselin çekimleri için ilk idolü olarak gördüğü Şahin’in salonuna gelecek.

Ali ve Derin’in aşkı engellerle dolu!
Bölümde Ali, Derin’in Yiğit’ten hamile olduğunu duyunca çılgına dönecek. Derin’in Yiğit’ten yana itirafıyla da şoke olan Ali büyük bir yıkım yaşayacak. Ali’yi kazanmak için gözünü iyice karartan Aslı ise aşkına yenik düşerek, tehlikeli adımlar atacak. Ali ve Derin’in arasındaki engellere sebep olan Aslı ile birlikte Yiğit de iki aşığı ayırmak için çaba sarf edecek.

RAUF’UN “ANNE KÖFTESİ” DÜKKANI AÇILIYOR!
Bölümde Rauf Anne uzun zamandır hayalini kurduğu köfteci dükkanını açacak. “Anne Köftesi” adını koyduğu minibüs dükkanının açılışında tüm mahallenin bir araya gelmesi renkli görüntülerle ekrana gelecek. Heyecan dolu bölümde açılış gecesine saklanan gerçekler damgasını vuracak

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde Ali ile Derin’in arasındaki uçurum büyüyor mu? ve hamile olan Derin’in bebeğinin babası olan Ali, gerçekleri öğrenecek mi? gibi sorular yanıt bulacak. ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümü 8 Mart Çarşamba saat 20:00’da atv’de!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Dünya şampiyonu boksör Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde

x