Düş Tarlası dizisi Kanal D

Güzel oyuncu Düş Tarlası dizisinde…

02 Ağustos 2015 Pazar, 19:23

Kanal D ekranlarında Eylül ayında yayınlanacak olan Düş Tarlası dizisi konusu ne? Düş Tarlası dizisi hangi oyuncular rol alacak? Düş Tarlası dizisi Kanal D hakkında tüm haberler.

ASLI ENVER DÜŞ TARLASI DİZİSİNDE

Kanal D’nin yeni ve iddialı dizisi Düş Tarlası’nın kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ”Düş Tarlası” dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Yapımcılığını D Productions’un yapacağı dizinin erkek başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol olarak belirlenmişti. İbrahim Çelikkol’un partneri ise Aslı Enver oldu.

aslı-enver

STAR TV’DE YENİ DİZİ: DÜŞ TARLASI

İbrahim Çelikkol ve Aslı Enver’in başrolünde bulunduğu ”Düş Tarlası” dizisi yeni sezonda Kanal D’de!

D Productions’un yapımını üstlendiği Kanal D ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Düş Tarlası Dizisi ile ilgili ayrıntılar netleşmeye başladı.

İbrahim Çelikkol’un erkek başrol oyuncusu olarak rol alacağı Düş Tarlası Dizisi yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak.

İbrahim Çelikkol: Reaksiyon dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan İbrahim Çelikkol, Meryem Uzerli'nin yeni dizisinde rol alacağı iddia edilmişti ama Murat Yıldırım'la anlaşılması sonucu şu anda çalışmayan jönler arasında yerinin aldı.
Yeni sezonda yayın hayatına başlayacak dizisinin yönetmenliğini Güneşi Beklerken dizisininde de yönetmenliğini üstlenen Altan Dönmez yapacak.

Düş Tarlası Dizisi tanıtım fragmanları şu anda yayınlanmamıştır. Düş Tarlası Dizisi tanıtım fragmanları eylül ayında yayınlanacaktır. Düş Tarlası Dizisi fragmanları yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

kanald

Kanal D’de Eylül ayında bu dizileri izleyebileceğiz;

Yaz’ın Öyküsü – D Productions

Güneşin Kızları – Süreç Film

Kalbim Ege’de Kaldı – Limon Film

Düş Tarlası – D Productions

Kısmet – Acil Prodüksiyon

Halit Ergenç’in dizisi – Q3 Medya

Bir Deniz Hikayesi – Erler Film

Yerli Jane the Virgin – Medyapım ve Kare Ajans

Umut Rüzgarları – ANS

Seni Kimler Aldı – Kezban – Pastel Film

You must be logged in to post a comment Login