baby sensory

Ece Hakim, EDHO’ya böyle veda etti

20 Eylül 2017 Çarşamba, 15:33

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Reis’in kızı Zeynep karakterini canlandıran Ece Hakim, Harvard Üniversitesi’ni kazandığı için diziden ayrıldı.

Geçtiğimiz günlerde Harvard Üniversitesi’ni kazanan Ece Hakim, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisine veda etti. Ece Hakim’in canlandırdığı “Zeynep” karakteri dün yayınlanan bölümde Hızır Reis’i öldürmek isteyen bir kiralık katil tarafından vurularak öldürüldü.

Zeynep’in vurulma sahnesi dizi sevenlerini çok üzdü. Sosyal medyadan “Ağlattın bizi güzel kız, Harvard yolun açık olsun” yorumları yapıldı.

Kuzum… yolun açık,aydınlık olsun… Seni çok özleyeceğiz…? Hep gurur duyacağız başarılarınla.. Kendi güzel,kalbi güzel kuzu seni çok seviyoruz.. ?@ecehakim #edho

Deniz Çakır (@denizcakir)’in paylaştığı bir gönderi ()

ÖNCE AĞLATTI SONRA AĞLADI

Genç oyuncu Ece Hakim’e dizi setinde ekip arkadaşları tarafından veda partisi düzenlendi.
Veda görüntülerini instagram hesabı üzerinden paylaşan Deniz Çakır şu notu ekledi:

“Kuzum… yolun açık, aydınlık olsun… Seni çok özleyeceğiz… Hep gurur duyacağız başarılarınla.. Kendi güzel, kalbi güzel kuzu seni çok seviyoruz..”

Ece Hakim de sosyal medya aracılığı ile ekip arkadaşlarına teşekkür edip şunları yazdı:

“Benim hayatımın en zor döneminde yanımda siz vardınız. Teşekkür ederim.” Evet, teşekkür ederim. Elimden tuttuğunuz için, hiç ama hiç bırakmadığınız için… Hepinize tek tek teşekkür ederim. Biliyorum ki, dünyanın neresinde olursam olayım, sizler, EDHO ailesi, hep benim kalbimde ve zihnimde olacaksınız. Biliyorum ki ben hep o ailenin bir parçası olacağım. Ve biliyorum ki hep Salı’lar benim için daha anlamlı olacak…

You must be logged in to post a comment Login