baby sensory

Efsane dizisi

Erdal Beşikçioğlu Efsane dizisiyle geri dönüyor..

02 Kasım 2016 Çarşamba, 14:51

Efsane dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? Erdal Beşikçioğlu Efsane dizisi hakkında tüm haberler…

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Koçum Benim dizisinin yeni versiyonu olan Efsane dizisiyle ekranlara dönüyor. Behzat Ç’nin ardından Reaksiyon ve son olarak da 46 Yok Olan dizisinde rol alan Erdal Beşikçioğlu bu defa çok farklı bir rolle seyirci karşısına çıkacak.

1978-1981 yılları arasında yayınlanan ve tüm dünyada izlenme rekorları kıran Amerikan yapımı ‘Beyaz Gölge’ ikinci kez Türk televizyonlarına uyarlanıyor. İlk olarak 14 yıl önce TRT için “Koçum Benim” adıyla uyarlanan dizi, bu kez “Efsane” ismiyle izleyiciyle buluşacak.

Dizinin daha önceki bölümlerinde basketbol koçunu Tarık Akan canlandırmıştı.  Yeni versiyonunda ise ‘Behzat Ç’ dizisiyle yıldızı parlayan Erdal Beşikçioğlu var.  Bir basketbol koçu ile çalıştırdığı gençlerin maceralarını konu alan dizinin çekimlerine ay sonunda başlanacak. Efsane dizisinin aralık ayında ekrana gelmesi planlanıyor.  Yeni dizinin kadrosu, Erdal Beşikçioğlu dışında henüz belirsizliğini koruyor. Cast çalışmaları devam ediyor.

“Beyaz Gölge”nin ilk uyarlamasında Tarık Akan’ın yanı sıra Ebru Cündübeyoğlu, Ozan Güven, Engin Altan Düzyatan, Yasemin Ergene, Selin Demiratar, Murat Prosçiler, Barış Aksavaş, Yasemin Öztürk, Hakan Ka, Yeliz Doğramacılar, Kıvanç Başkan, Yunus Günçe, Onur Somer ve Nehir Erdoğan yer almıştı. kocum-benim

Türkiye’ye basketbolu sevdiren dizi “Beyaz Gölge”nin Amerika yapımında ise “Koç Reeves” karakterini Ken Howard canlandırmıştı. Howard geçtiğimiz mart ayında Los Angeles kentindeki evinde 71 yaşında yaşamını yitirdi.

You must be logged in to post a comment Login