Efsane karakter Diriliş Ertuğrul’a geri döndü

İşte Diriliş Ertuğrul’a damga vuran o sahne

10 Aralık 2015 Perşembe, 00:01

Bamsı karakteri Diriliş Ertuğrul dizisine geri döndü.

TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’a efsane karakter Bamsı geri döndü.  Geçirdiği trafik kazası nedeniyle bir süre dizi setinden uzak kalmak zorunda kalan Nurettin Sönmez, canlandırdığı Bamsı karakteriyle Diriliş Ertuğrul’un 37. bölümünde yeniden seyirci karşısına çıktı.  Uzun süredir dizide olmayan Bamsı müthiş bir sahneyle geri döndü.

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş ”Ertuğrul” önceki akşam yayınlanan 37.bölümündeki Bamsı Beyrek’in aksiyon sahnesi geceye damgasını vurdu.
Geçirdiği trafik kazasının ardından kısa sürede sağlığına kavuşan Bamsı Beyrek (Nurettin Sönmez)  ekranlara geri döndü. Önceki gün yayınlanan 37. bölümde sevenleri ile buluşan Bamsı Beyrek, aksiyon sahneleri ile göz doldurdu. Bamsı aksiyon sahneleriyle izleyicilerden tam not almayı başarırken dönüş sahnesi sosyal medyada da en çok konuşulan ve paylaşılan sahne oldu.

bamsı-diriliş-ertuğrulErtuğrul’un en has adamlarından olan Bamsı’nın geri dönüşü sosyal medyada Diriliş Ertuğrul’un hayranları tarafından büyük ilgi gördü. İşte Bamsı’nın geri döndüğü o sahne

Ertuğrul Ertokuş Bey’i kurtardıktan sonra obaya mı götürecek?

Konya’dan gelen Gümüştekin’in Ertuğrul’un ölüm fermanını getirmesi obadaki durumu daha da yükseltmiştir. Hayme Ana ve Gündoğdu başından beri Ertuğrul’u dinlemeyerek büyük bir hata yaptıklarını anlamışlardır. Hayme Ana pişman olup oğlunu ve obasını korumak için hamleler yapsa da Aytolun, Gümüştekin ve Goncagül üçlüsünün planları onun hamlelerini boşa çıkartır.

Ertokuş Bey’i öldürmekle itham edilen Ertuğrul Ertokuş Bey’i kurtardıktan sonra obaya mı götürecek? Abdurrahman’ı gören Tangut’un planı nedir? Noyan, Rahman’ın Ertuğrul tarafından yanına yerleştirildiğini öğrenecek mi? Selcan’ın Aytolun hakkında öğrendiği büyük sır nedir? Halime kendisine ve Ertuğrul’a yardım etmesi için kime mektup gönderir? Ögeday Sungur Tekin’in Aksakallılar için casusluk yaptığını öğrenecek mi? Sungur Tekin’in yaşadığını öğrenen Hayme Ana’nın tepkisi ne olacaktır? Artuk Bey’in Korkut Bey’i hangi konuda uyaracaktır? Tuğtekin’in Ertuğrul ile ilgili öğrendiği sır ne olacaktır?
Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 37. Bölümde

You must be logged in to post a comment Login