baby sensory

Elçin Sangu yerine Hande Erçel oynayacak

Elçin Sangu yeni işini Hande Erçel’e kaptırdı

02 Aralık 2016 Cuma, 15:26

Elçin Sangu, bir kozmetik firmasının reklamlarında oynamak için 600 bin dolar ücret talep etti. Astronomik ücreti duyunca şaşıran yetkililer, 350 bin liraya Hande Erçel’le el sıkıştı.

HANDE ERÇEL’İN KARDEŞİ GAMZE DE FENOMEN OLDU

Rol aldığı dizinin yanı sıra reklamların da aranan yüzlerinden biri olan Elçin Sangu, yeni reklam filmini Hande Erçel’e kaptırdı! Takvim’in haberine göre, Elçin Sangu, ücretinde rekor bir artış yapınca gelen reklam teklifini kaçırdı. Bu yılın başında Elidor’un reklamlarında oynamak için 1 yıllık anlaşma karşılığında 1 milyon lira alan güzel oyuncu, ayrıca Boyner’le de 2 milyon liralık reklam anlaşmasına imza atmıştı.

Reklamlarında oynadığı Elidor’un ardından 2017 yılı için de Loreal’le anlaşma imzalamak üzere masaya oturan Sangu, iddiaya göre firmadan 600 bin dolar (yaklaşık 2 milyon lira) gibi rekor bir ücret istedi. Elçin Sangu’nun talep ettiği bu astronomik ücrete firma yetkilileri sıcak bakmayınca ünlü oyuncu, bu fırsatı Hande Erçel’e kaptırdı. Güzelliğinin yanı sıra sempatik tavırlarıyla da milyonların sevgisini kazanan Hande Erçel, meslektaşı Sangu’nun aksine daha mütevazı davrandı. Erçel, 350 bin liraya firmayla el sıkıştı.

You must be logged in to post a comment Login