Elçin Sangu’nun istediği ücret şoke etti!

İstediği ücretin yarısına başka yıldızı oynattılar!

10 Kasım 2015 Salı, 07:20

Elçin Sangu reklamdan rekor ücret isteyince rolü Atiye kaptı!

Bir firmanın reklam teklifi yaptığı, ekranların yeni yıldızı Elçin Sangu reklam için 1 milyon lira isteyince yetkililer yarı fiyatına daha şöhretli olan Atiye’yi oynattı.

Son dönemde yıldızı parlayan güzel oyuncu Elçin Sangu, şöhreti paraya çevirme konusunda sınıfta kaldı. Bir çorap firmasından reklam yüzü olması için teklif alan Sangu, astronomik bir ücret isteyince herkesi şaşırttı. Daha önce reklam çalışmasını Hadise ile yapan firma bu kez Elçin Sangu’ya teklif götürdü. Fakat Sangu’nun istediği ücret ise dudak uçuklattı. Hadise ile kampanya için 750 bin dolar karşılığı anlaşan firma yetkilileri, genç isim Elçin Sangu’nun 1 milyon lira istediğini duyunca şoke oldu.

Kabul etmedi pişman oldu

Henüz yeni medyatik olmaya başlayan Sangu’nun istediği ücreti ödeyemeyeceğini belirten firma yetkilileri, rotayı sevilen şarkıcı Atiye’ye çevirdi. Daha şöhretli olan Atiye’nin rol aldığı reklam filmi büyük ses getirdi. Atiye, 500 bin lira ücret karşılığında rol aldığı reklam filminden sonra satışları etkileyerek firmanın yüzünü güldürdü. Genç oyuncu Elçin Sangu’nun ise teklifi az bulup geri çevirdiği için bin pişman olduğu konuşuluyor.

Güzelliği ile dikkat çeken Atiye, reklam kampanyasında 500 bin liraya oynadı. (Kaynak: Takvim)

You must be logged in to post a comment Login