baby sensory

Emlak Avcıları bitti mi? tv8 Emlak Avcıları yarışması neden yok?

16 Ekim 2017 Pazartesi, 15:35

TV8 ekranlarındaki Emlak Avcıları yarışması final mi yaptı neden yayınlanmıyor? Emlak Avcıları programı TV8 yayın akışından çıkartıldı ve yeni bölümleri yayınlanmadı..

tvaktuel ÖZEL – tv8’in emlak yarışması Emlak Avcıları’nın ekran ömrü kısa sürdü. Emlak Avcıları yarışması 3 hafta sonunda yayından kaldırıldı. Amerika’da House Hunters olarak yayınlanan programdan uyarlanan Emlak Avcıları hafta için her gün tv8’de yayınlanıyordu.

Production House yapımcılığında ekrana gelen program, ilk olarak 25 Eylül’de yayınlanmaya başlamıştı. TV8’de sabah kuşağında 10.45’de yayınlanan Emlak Avcıları reytinglerde istenilen başarıya ulaşamayınca yayından kaldırıldı. Emlak Avcıları sadece 3 hafta, 15 bölüm olarak yayınlanabildi.

REYTİNGLERDE İLK 100’E GİREMEDİ

Emlak Avcıları yarışması reyting oranlarında başarıyı yakalayamadı. Gündüz kuşağındaki iddialı programlarla rekabet edemeyen yapımın, geçen Cuma yayınlanan son bölümü Total ve AB grubu reytinglerde ilk 100 program arasına bile giremedi.

Yarışmada emlakçıları müşterilerini hayallerinin evlerini almaları için ikna etmeye çalışıyordu. Müşterilerine her gün 3 ev gösteren olan emlakçılar, kiralama yada satın alma durumunda puan kazanıyordu. Her hafta sonunda en fazla ev satan yada kiralayan emlakçı, 10 bin lira ödülün sahibi oluyordu.  

You must be logged in to post a comment Login