Emre Altuğ’un Alaçatı’daki yalnızlığı!

14 Nisan 2015 Salı, 10:51

Haftasonunu Çeşme Alaçatı’da işlettiği butik otele geçiren Emre Altuğ arkadaşlarıyla dertleşmek için sözleşti. Ancak Altuğ, gittiği mekanda başta kimseyi bulamadı.

Güneş’in haberine göre Çağla Şıkel’le 7 yıllık evliliği geçen ocak ayında biten Emre Altuğ, boşanma stresini üzerinden atıp iş hayatına ağırlık vermeye çalışıyor. Ayrı ev tutan popçu, haftasonunu Çeşme Alaçatı’da açtığı butik otelde geçirdi. Bu sırada dertleşmek için aralarında Tümer Metin’in eski eşi Cansu Canduran’ın da olduğu kız arkadaşlarıyla sözleşen Altuğ, başra mekanda kimseyi bulamayınca şaşırdı ve tek başına selfie çekip “Sevgili dostlarımla Kapari’de pazar yemeği yiyelim dedik.. Ancak ekildim sanırım. Alaçatı’da pazarı yalnız geçireceğim galiba” yazdı.

“Meğer ekilmemişim
Mesajı gören arkadaşları 1 saat içinde soluğu Altuğ’un yanında aldı. Bu kez masadan arkadaşlarıyla fotoğraf paylaşan Altuğ “Meseleyi kendine kendi derdi gibi dert eden tüm dostlara teşekkürü bir borç bilirim, ekilmemişim” yorumunu yaptı. Testosteron isimli tiyatro oyununda rol alan popçu, bir yandan da albüm çalışması yaptığı için pazartesi İstanbul’a döndü.
emre-altuğ-instagram-1

emre-altuğ-instagram-2

You must be logged in to post a comment Login