baby sensory

Demet Evgar ve Emre Karayel aynı kaderi paylaştı

04 Kasım 2014 Salı, 10:55

Ünlü oyuncu Demet Evgar’dan sonra Emre Karayel’de hacker kurbanı oldu. Bir Erkek Bir Kadın İki Çocuk’da uzun yıllardır beraber rol alan Demet Evgar ve Emre Karayel’in Twitter hesapları da aynı anda hackerlar tarafından ele geçirildi.

Geçtiğimiz günlerde Demet Evgar’ın Twitter hesabından Acun Ilıcalı’yı eleştiren mesajlar atılmış ve daha sonra hesabın başkalarının eline geçtiği ortaya çıkmıştı. Aynı gün de Emre Karayel’in hesabından “Demet Evgar’la konuştum hesabı hacklenmemiş” şeklinde bir paylaşım yapılmıştı. Daha sonra Emre Karayel’in de rol arkadaşıyla aynı kaderi paylaştığı ve Twitter hesabının ele geçirildiği ortaya çıktı. ‘emrekarayel01’ isimli Twitter hesabı bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilen oyuncu Emre Karayel, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlandı.

Şu anda hiçbir Twitter hesabının bulunmadığını ifade eden ve ele geçirilen hesabından dostlarına asılsız mesajlar atıldığını ifade eden Karayel, “Hesabımı ele geçirenler, dostlarıma adımı kullanarak mesajlar yazıyorlar. Buradan herkese duyurayım istiyorum. Herkesin bilgisi olsun ki; Twitter hesabım ele geçirildi. Bunu yapanları savcılığa vereceğiz. Oyuncular sendikasının avukatları çok yakında hukuki bir süreç başlatacaklar” diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login