Erdal Beşikçioğlu 46 Yok Olan’da genetik profesörü oldu

Erdal Beşikçioğlu bu defa çok farklı bir rolle ekrana dönüyor

24 Mart 2016 Perşembe, 17:04

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu yeni dizisi 46 Yok Olan’da genetik profesörü Murat Günay rolü ile ekrana gelecek.

Serdar Akar’ın yönetmenliğinde, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal’ı yer aldığı, senaryosu Mehmet Ercan Erdem’e ait olan 46 Yok Olan dizisi 27 Mart Pazar Star’da izleyici ile buluşacak.erdal-beşikçioğlu-46-yok-olan-dizisi

Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında uzman, uluslararası başarıları olan Murat Günay rolüyle izleyeceğimiz Erdal Beşikçioğlu’nun dizideki tek amacı kız kardeşi Ezo’yu bitkisel hayattan çıkarmak olacak. 60 dakikalık formatıyla dizi dünyasına yeni bir soluk getireceği düşünülen ‘46 Yok Olan’ 27 Mart Pazar 22.45’te Star’da.

46 YOK OLAN DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI (YENİ)

Star’da Pazar günü ekrana gelecek dizide Melis Birkan psikiyatr, Yasemin Allen ise cinayet büroda çalışan komiser rolü ile izleyenleriyle buluşacak. 46-yok-olan-dizisi-erdal-beşikçioğlu

Farklı bir Melis…
‘Ceyla’ karakteri ile izleyeceğimiz Melis Birkan Moleküler Biyoloji ve Genetik Profesör’ü Murat Günay’ın (Erdal Beşikçioğlu) yanında çalışmaya başladıktan sonra hayatı daha da karmaşık bir hal alacak.

Dedektif Yasemin…
İşinde son derece disiplinli ve başarılı bir komiseri canlandıran Yasemin Allen’in yolu  Murat’la ( Erdal Beşikçioğlu) kesiştirecek.

You must be logged in to post a comment Login