Erkan Petekkaya’dan flaş açıklama

“Ayrılma nedenini açıklarsam yer yerinden oynar”

06 Mart 2016 Pazar, 19:26

Erkan Petekkaya, Nurgül’ün ayrılma sebebi bambaşka şeklinde konuştu.

PARAMPARÇA DİZİSİNE BİR GÜZEL OYUNCU DAHA KATILIYOR

Erkan Petekkaya, Paramparça dizisinden sürpriz bir şekilde ayrılan Nurgül Yeşilçay’la ilgili şok bir açıklama yaptı. Büyük beğeniyle izlenen reyting rekortmeni dizi Paramparça geride bıraktığımız yılın son günlerinde Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılacağı yönünde çıkan haberlerle gündeme gelmişti.

NURGÜL YEŞİLÇAY HAKKINDAKİ ŞOK İDDİAYI AÇIKLADILAR

BEKLENEN İTİRAF GELDİ

Başrol oyuncusu Erkan Petekkaya ile çekilen bir öpüşme sahnesinin yarattığı kriz sonrası diziden ayrıldı haberleri yapılan Nurgül Yeşilçay konuyla igili açıklama yapmamıştı. Herkes böylesi bir sebebin nasıl olup da bir anda büyük bir krize döndüğünü merak ederken, beklenen itiraf Erkan Petekkaya’dan geldi.

GERÇEĞİ ANLATIRSAM KÖTÜ OLUR

Dizinin jönü Erkan Petekkaya, beklenmedik ayrılık sonrası olay yaratacak sözler sarf etti: “Onun diziden gitmesine hiç etkim yok. Öpüşme krizi vs. hepsi yalan, hedef şaşırtma! Ama gerçeği ben anlatmam. Gerekirse anlatırım, çok kötü olur. Gerçek bambaşka.”

“HERKES KENDİ KADERİNİ BELİRLER”

Posta gazetesinden Canan Danyıldız’ın sorularını yanıtlayan Petekkaya, sözlerine şöyle devam etti: “Kol kırılır yen içinde kalır. Herkes kendi kaderini kendi belirler. Gerçek o kadar kötü ki, anlatsam yer yerinden oynar. Ben bunu yapmam.”

You must be logged in to post a comment Login