Erkan Petekkaya’nın Paramparça setindeki zor anları

Paramparça için derin sulara daldı dublör kullanmadı! İşte Erkan Petekkaya’nın zor anları

04 Eylül 2015 Cuma, 17:58

Geçen sezonun en çok izlenilen ve konuşulan yapımı ‘Paramparça’nın yeni sezon tanıtımı Star TV’da ve Paramparça sosyal medya hesaplarında yayınlandı. Tanıtımın Star TV ve Paramparça sosyal medya hesaplarında paylaşımı sonrası, sadece YouTube’da ilk 10 saatte 125.000 kişi tarafından izlendi.

Büyük ilgi gören tanıtım filminde, Erkan Petekkaya’nın su altı görüntüleri merak uyandırdı. Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı ‘Paramparça’, yeni sezonda yine çok konuşulacak sahnelerle izleyicinin karşısında olacak.paramparça-yeni

DUBLÖR KULLANMADI
Güçlü kadrosuna, yeni sezonda, yönetmen Altan Dönmez ve ünlü oyuncu Barış Falay’ı da katan ‘Paramparça’ geçen hafta çekimlerine başladı. Erkan Petekkaya ile ‘Paramparça’nın ana mekanı olan Edip Efendi Yalısı önünde, Boğaz’ın serin sularında ve Eyüp’te özel bir çekim havuzunda iki ayrı günde, yapılan su altı çekimleri toplamda 15 saat sürdü. Profesyonel su altı çekim ekipmanları ve dalgıçlar eşliğinde çekilen sahnelerde Petekkaya dublör kullanmazken, bu sahnelerde kendisine eşlik eden Alina Boz’a balıkadamlar tarafından su altında nefes takviyesi yapıldı.

You must be logged in to post a comment Login