baby sensory

Erkenci Kuş dizisi konusu ve oyuncuları

Erkenci Kuş 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş yeni bölümde Sanem’i şoke eden suçlama

26 Temmuz 2018 Perşembe, 00:10

Erkenci Kuş dizisi konusu nedir? Star TV Erkenci Kuş oyuncular kimler? Demet Özdemir ve Can Yaman’ın rol aldığı Erkenci Kuş dizisi hakkında son haberler…

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman’ın paylaştığı Erkenci Kuş dizisinin 31 Temmuz Salı ekrana gelecek olan 6. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Can ve Sanem son bölümde dağ evinde romantik anlar yaşamış ve Can ‘Aradığın albatros benim’ demişti. Yeni bölümde ise Sanem, Can’ın ofisinden fotoğrafları çalmakla suçlanıyor.

ERKENCİ KUŞ 6. BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can’la Sanem partiyi el ele terk ettiğinde Fabbri kendisine hakaret edildiğini düşünür. Bunun üzerine Fikr’i Harika ajansla çalışmaya devam etmeyeceğini açıklar. Ancak Ceycey son anda dahiyane bir fikirle ortaya çıkar.

Ajans çalışanları ve eşleri o hafta sonu markanın çalıştığı diğer ajanslarla birlikte motivasyon kampına davet edilir. Sanem ise bu kampa nişanlısı ile katılmak zorunda kalır.

Mahallede ise Nihat, bakkalı kaybetmenin huzursuzluğu içindedir, Mevkibe ise bu duruma çare olmaya kararlıdır.

ERKENCİ KUŞ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Erkenci Kuş, Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)’ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı ekrana getirecek. Heyecanlı ve sürükleyici hikayesi ile izleyiciyi etkisi altına alacak olan “Erkenci Kuş” 26 Haziran Salı 20.00’da Star’da.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın, senaristliğini ise Ayşe Kutlu’nun üstlendiği, Erkenci Kuş’un kadrosunda Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı yer alıyor.

Çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlayan dizide, güzel oyuncu Demet Özdemir; üniversiteden mezun olduktan sonra iş bulamayınca bakkal dükkanı sahibi olan babasına yardım eden deli dolu, hayalperest Sanem karakterine hayat veriyor. Genç oyuncu Can Yaman ise dünyaca ünlü bir fotoğrafçı olan Can karakterini canlandırıyor.

Dizide; reklam ajansında işe başlamak zorunda kalan Sanem ve reklam ajansı sahibi olan babasının koltuğuna geçen Can’ın arasındaki engellerle dolu tutkulu aşk izleyenleri etkisi altına alacak.

ERKENCİ KUŞ FRAGMAN

Kerem Çakıroğlu’nun yönetmenliğini yapacağı açıklanan projenin çekimleri başlamadan değişiklik yaşandı. Diziyi “Tehlikeli Karım” projesi 6. Bölümde final yapan Çağrı Bayrak’ın yönetmesinin gündemde olduğu öğrenildi. Senaryosunu “Kiralık Aşk” ve “Ufak Tefek Cinayetler” imza atan Meriç Acedemi’nin hikâyesinden yola çıkarak Ayşe Kutlu’nun yazdığı dizide Demet Özdemir “Sanem Soysal”, partneri Can Yaman ise “Can Divit” karakterlerine hayat verecek.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?
Erkenci Kuş’ta olaylar Sanem’in, babası Nihat’ın yerine aileye ait bakkalı açmasıyla başlayacak. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak. Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre…

Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

You must be logged in to post a comment Login