baby sensory

Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman?

12 Ocak 2019 Cumartesi, 17:00

Erkenci Kuş dizisinin 27. yeni bölümü hayranları tarafından merakla bekleniyor. Erkenci Kuş yeni yılda ekrana ara veren diziler arasına katılmıştı. Başrol oyuncusu Can Yaman da geçtiğimiz günlerde gözlerinden ameliyat oldu. Yeni bölüm çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan Erkenci Kuş dizisi ne zaman yayınlanacak?

Erkenci Kuş dizisinin geçen hafta yayınlanan 26. son bölümünde Fabri’nin planıyla Can gözaltına alınmıştı. Sanem’in parfümü Fabri’ye vermesi ise kriz çıkarmıştı.

Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrolünü Star TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş 29 Aralık Cumartesi son bölümüyle ekrana gelmişti. Erkenci Kuş dizisi Ocak ayında ekrana üç hafta ara verdi. Erkenci Kuş’ın son bölümünde Fabri’nin planıyla Can gözaltına alınmıştı.

Erkenci Kuş’un merakla beklenen 27. yeni bölümünün ise 26 Ocak Cumartesi yayınlanması bekleniyor.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can, Fabbri’nin şikayeti üzerine gözaltına alınır. Sanem, Can’ın düştüğü bu durumdan kendini sorumlu tutar ve onu kurtarmak için Fabbri’ye kokusunu verir.

İstediğini alan Fabbri, şikayetini geri çeker ve hisselerini de Aylin’e devreder. Bu arada mahalleyi ziyarete gelen gizemli bir kadın ortalığı birbirine katar. Sanem mahallede tartıştığı bu kadınla Can’ın evinde tekrar karşılaşacaktır. Acaba bu kadın kimdir?

You must be logged in to post a comment Login