Esaretim Sensin dizisi bitiyor mu?

Fox TV’de günlük yayınlanan Esaretim Sensin dizisinden izleyenlerine kötü haber geldi!
Fox’un Ocak ayında başlayan ve hafta için her gün ekranlara gelen Esaretim Sensin dizisi ekrana veda ediyor. Focus Film imzalı, oyuncu kadrosunda Elif Güçkıran, Kerem Baydar, Yağmur Özbasmacı Mermer, Metehan Şahiner, Selin Işık, Elif Melda Yılmaz, Özgür Özberk gibi isimlerin yer aldığı ve çekimleri Ankara’da yapılan dizi, 55. bölümle final yapıyor.

Dizinin final bölümü 14 Nisan Cuma günü yayınlanacak.

ESARETİM SENSİN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ankara’nın ünlü ailesi Kırımlıların küçük kızı Yasemin, hastalıklı bir tutkuyla aşık olduğu sevgilisi tarafından terk edildikten sonra intihara teşebbüs eder. Geçirdiği kazanın ardından bir bitki gibi yaşamaya mahkum olan Yasemin çevreden gizli bir klinikte tedavi görmektedir.

Kırımlıların büyük kızı Simay kız kardeşinin başına gelenlerin sorumlusunu bulacağına yemin eder. Simay Kırımlı kazadan bir yıl sonra şirketlerinde çalışmaya başlayan genç iş adamı Doruk’a aşık olur. Doruk, Simay’ın yıllardır kimseye açmadığı kalbini kazanmayı başarmıştır. Bu sırada Yasemin iyileşmeye başlar. Simay’ın kalbini kaptırdığı genç adamın, intiharına sebep olan hastalıklı aşkı Doruk olduğunu fark eden Yasemin, ikilinin hayatına kara bir bulut gibi çökecektir.
ESARETİM SENSİN DİZİSİ OYUNCULARI

OYUNCULAR:
ELİF GÜÇKIRAN, KEREM BAYDAR, YAĞMUR ÖZBASMACI MERMER, METEHAN ŞAHİNER, SELİN IŞIK, ELİF MELDA YILMAZ, ÖZGÜR ÖZBERK, ÇAĞDAŞ SERTER, GAYE ALACACI, TUNCER YIĞCI, BAŞAK VURAL, SERKAN TINMAZ, HİCRAN YAVUZ, TUNÇ YILDIRIM, FULYA KOÇAK, HANDE KAVRUK, AYLİN SARAÇ

SENARYO: NURAN DEVRES, MERVE ATEŞOĞLU, ÖZGE YOLDAŞ, BARAN YILDIRIM, VURAL BALIKÇI GÖKÇEN EROĞLU, AYŞEGÜL BOSTANCI BEKTAŞ, BİROL TEZCAN, DİLŞAH BARAN DEMİRCİ,LAMİ BİRANT, SERTAÇ SAYIN

YÖNETMEN: HÜLYA ÖZYILDIRIM, AYŞE TÜGEN
YAPIMCI: NİLGÜN SAĞYAŞAR
YAPIM: FOCUS FİLM
MÜZİK: VOLKAN AKMEHMET, İNANÇ ŞANVER
TÜR: DRAM
UYGULAYICI YAPIMCI: MEHMET ERİŞDİ
GENEL KOORDİNATÖR: GÜLSEN ERİŞDİ, ALTAN YÜCEL

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Esaretim Sensin dizisi bitiyor mu?

x