baby sensory

Esaretin Bedeli dizisi (Engin Akyürek yeni dizi)

Esaretin Bedeli dizisinde Engin Akyürek’in partneri belli oldu

15 Kasım 2016 Salı, 08:40

Esaretin Bedeli dizisi konusu ne? Esaretin Bedeli dizisi hangi oyuncular rol alıyor? Esaretin Bedeli dizisi hakkında tüm haberler..

FAHRİYE EVCEN ESARETİN BEDELİ DİZİSİNDE

Fahriye Evcen, 2 yıl aradan sonra ekrana dönüyor. ‘Esaretin Bedeli’ dizisinden gelen teklifi kabul eden Evcen, Engin Akyürek ve Sarp Levendoğlu’yla birlikte kamera karşısına geçecek.

TİMS Productions, yeni dizisi “Esaretin Bedeli”nde başrole seçtiği Engin Akyürek’in “Partnerim etkili bir kadın oyuncu olsun” isteğini yerine getirdi, Fahriye Evcen’le anlaştı. Yapım şirketinin teklifini kabul eden Evcen, 2 yıl aradan sonra ekrana dönmek için hazırlıklara başladı.

fahriye-evcen-esaretin-bedeli

Senaryosunu Elif Usman Ergüden’in yazdığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği dizide Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir genci canlandıracak. Fahriye Evcen ise çocukken kalp nakli yapılan, abileri karanlık işlere bulaşmış idealist bir avukatı oynayacak. Dizinin Ömer isimli kötü adamına ise Sarp Levendoğlu hayat verecek. “Esaretin Bedeli”nde oynaması kesinleşen bir başka oyuncu da Gülcan Arslan.

ÜNLÜ OYUNCU ESARETİN BEDELİ DİZİSİNDE

Son olarak Kara Para Aşk dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Engin Akyürek’in yeni dizi Esaretin Bedeli’ne yeni bir isim dahil oldu.

Yapımcılığını Tims Productions’un üstleneceği, senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme alacağı diziye Emret Komutanım, Gece Gündüz, Küçük Ağa ve Ne Münasebet gibi yapımlarda rol alan Sarp Levendoğlu dahil oldu.

Levendoğlu, dizide Ömer adındaki “kötü” karakteri canlandıracak.

F75_spot-sarpdizi

ENGİN AKYÜREK’İN YENİ DİZİSİ: ESARETİN BEDELİ

Son olarak Kara Para Aşk dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Engin Akyürek’in yeni dizisiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Yapımcılığını Tims Productions’un üstlenecek, senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı dizinin adı ‘Esaretin Bedeli’ olarak belirlendi.

Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden dizinin ilk bölümünü ise başarılı yönetmen Umur Turagay yönetecek.

Kadın başrol arayışlarının sürdüğü dizide küçük yaşlarda kalp nakli geçirmiş, abileri karanlık işlere bulaşmış karakter için görüşülen Serenay Sarıkaya’nın teklife sıcak bakmadığı öğrenildi.

Esaretin Bedeli dizisinin Atv ekranlarında yayınlanacağı da konuşulanlar arasında.

engin akyurek1

ENGİN AKYÜREK KİMDİR?

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü mezunu olan Engin Akyürek, Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışma programında birinci olarak sanat dünyasına adım attı.
Yarışmanın sona ermesinin ardından, Yabancı Damat adlı tv dizisinin kadrosuna katıldı. 2004 – 2007 yılları arasında Yabancı Damat dizisinde Kadir Sadıkoğlu karakterini canlandıran Akyürek, 2006 yılında ise Kader adlı sinema filminde Cevat karakterini canlandırdı. 2007 – 2008 yılları arasında Atv’de yayınlanan Karayılan adlı tv dizisinde Nizipli rolüyle kamera karşısına geçti.

2009 yılında Bir Bulut Olsam adlı dizide Mustafa Bulut karakterini canlandıran oyuncu, 2010-2012 yılları arasında Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı dizide Kerim Ilgaz karakterini canlandırmıştır. Farah Zeynep Abdullah ile birlikte, 2014 yılında vizyona giren Bi Küçük Eylül Meselesi adlı filmin başrolünde yer aldı. 2014 yılında Tuba Büyüküstün ile birlikte başrolünü paylaştığı Kara Para Aşk adlı dizide Ömer Demir karakterini canlandırdı.

You must be logged in to post a comment Login