Escobar’ın hayatını anlatan Narcos dizisinden ilk fragman

Netflix’in Pablo Escobar’ın hikayesini anlatan dizisi Narcos yayın tarihi ve fragman

17 Temmuz 2015 Cuma, 01:07

Pablo Escobar’ın hikayesini anlatan dizi Narcos dizisinden ilk fragman yayınlandı.

FEAR THE WALKING DEAD’DAN YENİ GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI-VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Netflix’in yeni dizisi Narcos , 1989 yılında Forbes tarafından hazırlanan dünyanın en zengin yedinci kişisi olarak gösterilen Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar ve etrafında gelişen olayları konu ediyor. 1980’lerin birçok ünlü suçlusunun yer aldığı dizi, 10 bölümlük ilk sezonuyla 28 Ağustos’ta Netflix’te olacak.

BİR SALGIN HASTALIK DİZİSİ DAHA: CONTAINMENT-İŞTE DETAYLAR

Başrollerinde, Game of Thrones’taki Oberyn Martell rolüyle gönüllerimizi çalan Pedro Pascal ve Wagner Moura’nın yer aldığı dizi, uyuşturucu kartellerini ve onların peşindeki ajanların hikayesini konu ediniyor. Yaşanmış olaylardan yola çıkan ve 80’li yıllara uzanan dizi, dünyanın en meşhur uyuşturucu baronlarından ve bilinen en büyük suçlulardan biri olan Pablo Escobar’ı merkezine alıyor.narcos

PRETTY LITTLE LIARS 6. SEZON FRAGMANI YAYINLANDI-VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Brezilyalı oyuncu Wagner Moura’nın Pablo Escobar’ı canlandırdığı dizi, tamamen gerçek olaylar ve gerçek karakterler üzerinden kurgulanmış. Moura’yla Elite Team filminde çalışmış olan José Padilha, Dawn Of The Dead, Robocop, Children Of Men gibi filmlerin yapımcısı Eric Newman ve Hannibal ‘ın yapımcılarından Chris Brancato, dizinin yapımcıları arasında yer alıyor.

You must be logged in to post a comment Login