e
sv

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. bölümde Hızır derin devletle masaya oturuyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 27. bölüm fragmanı yayınlandı.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. ve yeni bölümde neler olacak?

Atv’nin merakla beklenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. bölümünde izleyenleri sürprizler bekliyor. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı, reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni bölümde Hızır Çakırbeyli‘nin yeni hamlesi dengeleri değiştirecek.

Viktor’un ülkeye girişiyle Ünal Kaplan’ın masası dağılır. Bu olay beraberinde bir savaşı getirecektir. Ünal kendine yöneltilen tehditleri Hızır’ı hedef göstererek başından savmaya alışkındır fakat bu kez geç kalır.

Hızır Çakırbeyli ikinci kez Ünal Kaplan’dan gizli devletle masaya oturur. Viktor’la karşılıklı çıkarlar doğrultusunda uzlaşma sağlanması gerekmektedir ve Hızır’ın arkasında olan devlet bu sayede kontrolü tekrardan ele alabilecektir. Hızır’ın bu hamlesi güç kaybetmekte olan Ünal’ı yeni bir tehdidin altına sokar. Avukat Özgür’ün Yaren’le olan arkadaşlığını öğrenen Hızır, Nazlı’ya karşı tepkilidir. Nazlı kendini korumak ve aklamak adına Özgür’ü tehdit eder. Ailesinden uzakta bir başına kalan Meryem’in ise bu sırrı öğrenmesi an meselesidir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 27. BÖLÜM FRAGMANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 27. bölümde Hızır derin devletle masaya oturuyor

x